PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612991}

Wilfred

7 395
chce zobaczyć
Wilfred
powrót do forum serialu Wilfred

wow

ocenił(a) serial na 10

Nie jestem fanem seriali, i nie znam zbyt wiele poza tymi "najlepszymi" (walking dead, brekaing bad itd) ale ten serial mnie rozwalił.
bezsenna noc , włączam tv , przez przypadek wklepalem zly numer na pilocie i zamiast na 4fun tv, wlecialem na eske i widze jakiegoś porabanego gościa który gada z maskotką , ale ta maskotka myśli że jest psem :D, no dobra myśle sobie WTF.
ale nie mogłem przestać oglądać, 2 odcinki zlecialy jak 15 minut. a kolejnego dnia całe 3 sezony, chyba z 13 godzin na kompie siedziałem oglądając wilfreda.

najlepszy serial wszechświata, pomimo jego świrowatości jest wciągający i bardzo ciekawy, a niektóre nagłe odkrycia , zmiany, czy fakt że NIGDY nikt nie mógł wiedzieć czy akurat to zrobił wilfred czy nie (naprapwde ciężko było) , czynią moim zdaniem ten serial NAJLEPSZYM
jaki w życiu oglądałem.

pomimo tego gadającego psa , to serial jest bardzo życiowy: ukazuje nieszczęśliwego człowieka , który w pewnym momencie sięga po ostateczność(tak naprawdę samobójstwa wcale nie są takie super rzadkie), który jest chory psychicznie, i jego mama też (choroba dziedziczona), który(
zupełnie jak to w dzisiejszych czasach) płaszczy się dla uroczej dziewczyny bo myśli że ją zdobędzie. podczas gdy ona wychodzi za mąż.

może przesadzam, ale odkąd zobaczyłem ten porąbany serial, wszystko inne co do tej pory oglądałem wydaje mi się być po prostu kupą gówna zrobioną dla debilnych mas, zasysających każdy gram gówna podanego w dzisiejszej TV
@EDIT: jestem też rozczarowany jak bardzo spada oglądalność wilfreda.

ocenił(a) serial na 10
dabljudablju

Trzeba przyznac, Wilfred to serial wyjatkowy, moze nie najlepszy, ale na pewno ponadprzecietny, raczej niszowy. Nie nalezy do tych ktore mozna ogladac od srodka, czy dowolny odcinek, aby nacieszyc sie pelnia rozbudowanej fabuly i niejednoznacznego konfluktu Rayana z rzeczywistoscia i psem sasiadki nalezy uwaznie ogladac od poczatku do konca. Ciekaw jestem rozwiazania historii w finalowym sezonie, szkoda, ze jeszcze tyle trzeba czekac !

ocenił(a) serial na 9
Jezus_

Zgadzam się iż Wilfred to serial wyjątkowy :)!! może nie najlepszy ale ukazuje prawdziwe zachowanie ludzi, czyli nasze. Jak się zachowujemy w kontaktach międzyludzkich oraz tych jak żyją nasze zwierzęta- psy. Co mogą sobie o nas myśleć. A my zaślepieni tylko sobą nie widzimy tego. Mimo,ze czasem widać specyficzny humor w tym serialu (jak dla mnie zajeb,....) to serial ma ukryte w zależności od odcinków przesłania :)

p.s; kiedy zacznie się nowy sezon ??

dabljudablju

Często oglądając Wilfreda zastanawiam się, czy ja to na serio właśnie widziałam w TV. Jest porąbany na maxa, a teksty Wilfreda są nie do podrobienia! Już nie mogę się doczekać nowego sezonu.

dabljudablju

4 sezon!

ocenił(a) serial na 9
schfyo

tylko skąd wziąśc napisy? ( wiem wiem naucz się po ang a nie szukaj napisów :P )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones