PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=168672}

Wołanie o pomoc

Rescue Me
7,7 993
oceny
7,7 10 1 993
Wołanie o pomoc
powrót do forum serialu Wołanie o pomoc

Serial będzie od 01. pażdziernika 2010. w piątki o 23:25

SolarisUrbino

chyba nie. ale może już ten sezon się skończył... czy jesteś pewien, że był? a czy nie można gdzieś oglądać tego sezona?

tomaszmaj

Można tylko musisz mieć telefonu z rodzinki Xperia i musisz zainstalować nowy odtwarzać AXN. Wszystkie odcinki możesz oglądać za darmo na telefonu. Albo jak nie posiadasz tego phona to wszystko znajdziesz już na internecie gorąco polecam ci stronę Google ;)

mariusz31

zamiast Google, dc++ albo torrent :P tam będzie szybciej :P ale za pięc złotych kupisz konto na rapidshare i będzie wesoło. Co do tego AXN player, to jest jakoś płatny czy bez? Czy jak to wgl działa?

rusekw

witam, dołączę się do grupy :D mi te się interesowało, jaki ten player jest. jak można z nim oglądać filmu? czy potrzebny jest do tego wifi albo 3g? bo z 3g to się nie opłaca... przecież kosztuje tak dużo :/ czekam na odpowiedź

xibir

o ile dobrze wiem, jest bezpłatny, ale potrzebny jest wifi do używaniu tego playera...ale co fajne, że można obejrzeć programy już dzień wcześniej niż w telewizji i są dostępne przez tydzień:P

serialkiller

no poczytałem trochę, i nie dzień wcześniej będą dostępne te odcinki - dzień później :/

xibir

no tak, już widzę też:
"Te oraz inne programy będą się pojawiać w aplikacji AXN Player następnego dnia po emisji w telewizji i będą dostępne przez siedem dni."
(źródło: axn.pl/xperia)

xibir

tak, już wiem, trochę się pomyliłem, przepraszam bardzo:) ale w sumie wygląda na interesującą aplikację! ostatnio słyszałem że można oglądać także serial Komisarz Reks:)jeszcze chodziłem do szkoli podstawowej kiedy oglądałem ,więc przynajmniej jeden odcinek muszę obejrzeć:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones