PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=168672}

Wołanie o pomoc

Rescue Me
7,7 993
oceny
7,7 10 1 993
Wołanie o pomoc
powrót do forum serialu Wołanie o pomoc

TO JUŻ KONIEC...???

ocenił(a) serial na 9

Witam, czy wie ktoś może coś na temat dalszych odcinków...??? czy będzie kolejny
sezon...???

ocenił(a) serial na 10
koooz4k

Owszem, będzie kolejny sezon ale to będzie już ostatni w 10 lat po tragedii WTC.

koooz4k

witaj,
który sezon jest teraz? bo dla mnie to nie jest jasny - czy ktoś mógłby mi to wyjaśnić?
dziękuję za odpowiedź.

tomaszmaj

jeśli dobrze pamiętam bo już od dawna nie oglądałem jest teraz sezon VI może... albo końcowe odcinki Vgo sezonu...no cóż, jakoś tak jest :P ale słyszałem już dziś, że jest jakiś nowa umowa między AXN i Sony Ericsson, a teraz można będzie oglądać takie seriale na komórce... tylko, że nie wiem, na jakich.

rusekw

to ja już wiem. axn player jest dostępne na komórkach Sony Ericsson Xperia (tylko na których jest Android: x8, x10, x10 mini i mini pro.) player można ściągnąć z marketu, jest darmowy. mówi się, że filmy szybko idą na tel., ja niestety nie posiadam taki telefon, więc nie mam swoje doświadczenia.

tomaszmaj

drogi tomaszmaj,
chyba trochę się pomylisz, bo na playerze nie można oglądać filmów, tylko seriale! ja mogę potwierdzić, że odcinki dosyć szybko idą, musisz tylko poczekać buferowanie , ale z tym nie ma problemu, przynajmniej u mnie:)
co dotyczy serialu wołanie o pomoc: ile sezonów jest już na końcu ??

ocenił(a) serial na 7
koooz4k

z tego co mi wiadomo to 7 sezon ma być ostatni ma liczyc 9 odcinków a w lipcu będzie pierwszy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones