PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=168672}

Wołanie o pomoc

Rescue Me
7,7 993
oceny
7,7 10 1 993
Wołanie o pomoc
powrót do forum serialu Wołanie o pomoc

nie moge juz patrzec na to jak Tommy jest ciagle popychadlem, przyjmujacym ciosy i zenujacym gosciem. Jestem przy sezonie 6 i juz mi sie odechciewa ogladac jak bije go corka, zona, koledzy. A sytuacja z Teddym?!?! To juz totalna zenada. Cos niesamowitego. Gosciu go postrzelil prawie na smierc bo jego baba byla alkoholiczka a Tommy jedzie z nim gadac!!! Juz pomijam to co uslyszlal podczas rozmowy- co zreszta strasznie poteguje zenujace doznania- ale jest to lekka przesada. Zygac mi sie chce jak patrze na tego typu sytuacje. Oczywiscie kilku z filmwebowiczow jak zwykle powie: "to przezstan ogladac". tylko, ze serial mi sie podoba i spokojnie moglbym go ocenic na 8 gdyby nie ta zenada, ktora czuje ogladajac pewne sytuacje

ocenił(a) serial na 9
mskol

Taki jest Tommy z pewnym defektem na psychice, przez to co go spotkało, stąd tak dziwnie reaguje na pewne rzeczy. Chociaż czy na prawdę jest popychadłem? Może po części zdaje sobie sprawę, że to on jest źródłem części problemów, szczególnie jeśli chodzi o sytuację rodzinną, do tego nie może poradzić sobie ze sobą, ze swoim piciem i wciąż dręczą go demony przeszłości. To chyba wpływa na to jaki jest, bo polemizowałbym z ty byciem popychadłem, chyba nie chce do końca się stoczyć, podobnie jest z córką, będzie próbował dosyć drastycznie zniechęcić ją do picia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones