PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=803216}

Wojownicze żółwie ninja: Ewolucja

Rise of the Teenage Mutant Ninja Turtles
6,1 96
ocen
6,1 10 1 96
Wojownicze żółwie ninja: Ewolucja
powrót do forum serialu Wojownicze żółwie ninja: Ewolucja

Ogólna ocena 9/10

użytkownik usunięty

Nie będę kłamała, nienawidziłam tego serialu, gdy wyszedł 4 lata temu, ze względu na wszystkie zmiany, które wprowadzili: Spiltera zrobili niskiego i grubego, Raph jako najstarszy z braci i jako lider, zmienili ich osobowości o 180 stopni (przynajmniej Mikey został sobą), zrobili z April czarnoskórą, Casey nie jest już chłopakiem, nawet Shredder nie jest już Shredderem. Ale wczoraj obejrzałam pierwszy sezon, potem film, a teraz skończyłam drugi sezon i jest super. Lubię kolorki i efekty, które wrzucili do walk, a ponieważ Leo zawsze był moim faworytem, wpadłam w pułapkę, i teraz nawet uwielbiam jego najnowszą wersję. Film jest bardzo dobry, ma bardziej dojrzałą fabułę i szczerze uwielbiam koncepcję podróży w czasie. Ale ogólnie rzecz biorąc, oba sezony są głupie, ale to właśnie sprawia, że jest odcinki są zabawne i randomowe. To wina twórców, że produkcja nie przyniosła zysku, ponieważ oba sezony umieścili tylko na płatnych platformach, z których nikt nie korzysta i poza brzydkimi figurkami nie zrobili żadnego merchu. Mogli przynajmniej zrobić oficjalne koszulki lub plakaty kinowe. Dlatego jeśli podobał się komuś ten film, to sugeruję, żeby go obejrzał tyle razy ile się da, bo może wtedy dzięki Netflixowi dostaniemy 3 sezon

No te figurki mają taką sobie artykulację , ostatnio jak byłem po hotwheelsy widziałem april bardzo się zdziwiłem że jest małą czarnoskórą dziewczynką . Kocham żółwie więc jak znowu będę przejeżdżał obok to kupię april za 50zł nie jest aż tak drogo . Trzeba będzie jeszcze obejrzę serial i film , jeszce jest chyba spinnoff o USA gimnastyka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones