PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=746462}

Wolf Creek

6,6 783
oceny
6,6 10 1 783
7,3 3
oceny krytyków
Wolf Creek
powrót do forum serialu Wolf Creek

Sezon 1 > sezon 2

ocenił(a) serial na 7

Sezon 1 był naprawdę świetny. Kto nie liczył na żadną złożoną zagadkę kryminalną ani wielowymiarową, nieoczywistą opowieść, za to spodziewał się wartkiej akcji, napięcia, drobnych, ale ciekawych wątków pobocznych, zwrotów akcji i ścielącego się gęsto trupa, ten się nie zawiódł. Zdjęcia krajobrazów, muzyka tworzą też świetne tło dla całej historii, ale to akurat dotyczy obydwu sezonów. I tu przejdę do drugiego, który oceniam o wiele gorzej. O ile pierwsze 2, może 3 odcinki trzymały w napięciu i zaciekawieniu, co będzie dalej, to później jest już z górki i przewidywalnie niczym w starym horrorze klasy C. Ani sprawca, ani jego ofiary prawie niczym nie zaskakują, co więcej, sprawca jakimś zrządzeniem losu daje radę wykaraskać się za każdym razem z zasadzek, które powinny mu przynajmniej mocno utrudnić swój proceder. Nie dziwię się, że odcinków drugiego sezonu powstało zaledwie 6, a trzeciego już nie nakręcono. Jeśli mam ocenić serial w dwóch częściach, to pierwsza seria miałaby u mnie 9, druga 5 w skali filmwebowej.

ocenił(a) serial na 8
suslowski1

Ale przecież 1 sezon też miał tylko 6 odcinków xd oba mają tyle samo odcinków i podobną długość odcinków, no i - lubię sobie przeliczać ilość trupów w danym filmie czy slasherze serialowym - dziwne, wiem od tak dla jaj ;D i w 2 sezonie trupów było więcej niż w 1, plus więcej z nich było na ekranie gdzie w 1 sporo morderstw działo się poza ekranem i widzieliśmy jedynie później już trupa - bo to odciętą rękę, bo to gościa z uciętymi genitaliami powieszonego na drzewie, bo to urżnięty łeb z częścią kręgu szyjnego,, znaczy zgadzam się że 1 był lepszy ale odcinków miały tyle samo a co do tego że 3 nie nakręcono - nakręcą. Kilka dni temu John Jarrat ujawnił że razem z reżyerem pracują zarówno nad 3 częścią filmową jak i 3 sezonem.

ocenił(a) serial na 4
suslowski1

To komedia jakaś, pierwszy sezon dało się przełknąć a drugi to parodia, ale dobrze się też pośmiać czasami

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones