miniserial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
miniserial

Wrogi świat

Hostile Planet
2019
47m
7,9 105
ocen
7,9 10 1 105
Dokument przybliża sytuację zwierząt, które przystosowały się do życia w najtrudniejszych i najbardziej surowych warunkach na Ziemi. Zobacz pełny opis
Wrogi świat zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

nagrody

„Wrogi świat” to zapierająca dech w piersiach produkcja, pokazująca tych mieszkańców naszej planety, którym przyszło żyć w najbardziej nieprzyjaznych warunkach. Niezwykłe zdjęcia nagrodzonego Oscarem za „Labirynt Fauna” Guillermo Navarro niemalże przenoszą nas do miejsc, do których ciężko nawet dotrzeć. „Wrogi świat” to produkcja,„Wrogi świat” to zapierająca dech w piersiach produkcja, pokazująca tych mieszkańców naszej planety, którym przyszło żyć w najbardziej nieprzyjaznych warunkach. Niezwykłe zdjęcia nagrodzonego Oscarem za „Labirynt Fauna” Guillermo Navarro niemalże przenoszą nas do miejsc, do których ciężko nawet dotrzeć. „Wrogi świat” to produkcja, pokazująca w nowoczesny sposób wyzwania, z jakimi na co dzień muszą mierzyć się mieszkańcy Ziemi. W sześciu odcinkach serii wraz z Bearem Gryllsem przemierzymy świat wzdłuż i wszerz, by zobaczyć najbardziej nieprzyjazne zakątki i podejrzeć tych, którzy potrafili przystosować się do ekstremalnych skrajności – siarczystych mrozów, śmiercionośnych upałów, nawałnic, śnieżyc i ulewnych deszczy zatapiających ogromne tereny. Zmiany klimatyczne i rzadko spotykanie dotychczas zjawiska pogodowe trwale odciskają swoje piętno na życiu wielu ziemskich gatunków, a ostatnie 40 lat to pod tym względem okres naprawdę wyjątkowy. Wyzwanie dla świata jest jedno: przystosuj się albo zgiń. Dzięki niezwykłym zdjęciom, które pokażą walkę o przetrwanie z tak bliska, jak tylko jest to możliwe, poczujemy się, jak byśmy sami stali przed największym wyzwaniem w życiu. „Wrogi świat” to produkcja przyprawiająca o szybsze bicie serca i pokazujący świat, jakiego czasem wolelibyśmy nie widzieć.

studio
National Geographic
tytuł oryg.
Hostile Planet
inne tytuły
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

przykro patrzeć na to jak natura umiera na naszych oczach, i to jeszcze z naszej winy. niszczący kapitalizm :(

Emisja Serialu

ocenił(a) serial na 8

Serial od długiego czasu emitowany, możliwość oceniania: brak.

Na stronie poświęconej innej serii dokumentalnej, znajduje się wątek, zbierający większość interesujących produkcji przyrodniczych.

Dla zainteresowanych podaję link: https://www.filmweb.pl/serial/Planeta+Ziemia-2006-329991/discussion/podobne,2028 861

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones