Wymarzona miłość
powrót do forum 1 sezonu

Jestem na nie

ocenił(a) serial na 4

To już mój drugi obejrzany serial turecki, pierwszym był "Zapukaj do moich drzwi" i musze stwierdzić, że było w nim więcej emocji, lepszych wątków, więcej dialogu. W Rannym Ptaszku jest tylko i wyłącznie to samo w kółko, kłócą się o kłamstwo, godzą i znowu kłócą. I na dodatek tylko główna bohaterka się stara o główną postać, bo Can jest tylko dobry kiedy wszystko dobrze się układa. I tak w kółko, żadnej zmiany roli, a to już wchodzi w totalną monotomie. Po przeczytaniu małego spojleru o tym, że Can straci pamięć pomyślałam, że to jakieś żarty. Czy każdy serial turecki musi mieć w sobie nie pamięć miłości do kobiety? Przecież jest mnustwo pomysłów, aby namieszać w związku bohaterów. Zapowiadało się naprawde dobrze, nie wykorzystali potencjału.

Emilly_Fz

Oj tak ja serial miło wspominam, ale głównie przez atmosferę w pierwszych odcinkach, ale jakoś po połowie zaczyna to już nudzić i po tej ich długiej rozłące serial dużo stracił.

Motyw utraty pamięci rzeczywiście nudny, jeszcze jak bohater lata w tym czasie za inną (tak jak to było w zapukaj do moich drzwi) to strasznie to denerwuje. Na szczęście nie w każdym tureckim serialu tak jest, obejrzałam ich już prawie 30 i jeśli dobrze pamiętam tylko w tych 2 póki co się z tym spotkałam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones