miniserial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
miniserial

Wymarzone życie

La vita che volevi
2024
48m
2
chce zobaczyć
Po tranzycji i ułożeniu sobie życia Gloria wreszcie jest szczęśliwa – do czasu gdy stara przyjaciółka przynosi jej wieści, które wywracają jej świat do góry nogami. Zobacz pełny opis
Wymarzone życie zobacz gdzie obejrzeć online

twórcy

gatunek

produkcja

premiera

Glorii wydaje się, że znalazła szczęście w Lecce – założyła tam niewielkie biuro podróży i zakochała się w Erneście. Jednak pewnego dnia jej życie wywraca się do góry nogami, gdy zjawia się Marina, jej przyjaciółka z czasów studiów w Neapolu, jeszcze przed rozpoczęciem drogi ku tranzycji. Marinie towarzyszą Andrea i Arianna, jej dzieci zGlorii wydaje się, że znalazła szczęście w Lecce – założyła tam niewielkie biuro podróży i zakochała się w Erneście. Jednak pewnego dnia jej życie wywraca się do góry nogami, gdy zjawia się Marina, jej przyjaciółka z czasów studiów w Neapolu, jeszcze przed rozpoczęciem drogi ku tranzycji. Marinie towarzyszą Andrea i Arianna, jej dzieci z dwóch różnych związków, a do tego jest w ciąży z trzecim, którego ojcem jest Pietro – namiętny młodzieniec o nieco zbyt wybuchowym charakterze. Gloria wolałaby nie odnawiać znajomości z Mariną, gdyż przypomina jej ona o dawnym życiu, o którym wolałaby zapomnieć. Jednak Marina skrywa wiele sekretów, a na dodatek wkrótce zjawia się też Sergio, ojciec Arianny – stanowczy mężczyzna, który natychmiast okazuje się nieufny wobec Glorii. Dla niej zaś nadszedł czas pogodzić się z "życiem, którego pragnęła", przeszłością i przyszłością, aby odkryć, że szczęście czasem przychodzi nieoczekiwany sposób, a jedyną siłą skłonną nadać życiu sens jest miłość.

dystrybucja
Netflix
tytuł oryg.
La vita che volevi
inne tytuły
zdjęcia do serialu powstały w Neapolu, Salento i Lecce (Włochy).
Na razie nikt nie dodał wątku na forum . Spróbuj swoich sił i podziel się opinią. Możesz być pierwszy!
Dodaj wątek na forum

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones