PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=868991}

Wyspa Czaszki

Skull Island
6,0 321
ocen
6,0 10 1 321
Wyspa Czaszki
powrót do forum serialu Wyspa Czaszki

Nie rozumiem. Według mnie całkiem fajna animacja. Z samego założenia jest masa elementów fantastycznych ale widać, że twórcy starali się by miało to ręce, nogi i głowę.

ocenił(a) serial na 6
zarek

6/10 to powyżej średniej, tylko 1 gwiazdkę niżej od Twojej oceny, więc nie wiem, czy aż tak nisko. Oglądało się przyjemnie, choć głupota dwóch młodych chłopaków czasem wolała o pomstę. Ładnie rysowany, było ok. Ode mnie też 6, bo nie da się 6,5.

ocenił(a) serial na 4
Marooned

Momentami nie oglądało się przyjemnie a wręcz przeciwnie serial nie przykuwał mojej uwagi jedynie 2 ostatnie odcinki były ciekawe do oglądania bo w końcu jest coś opowiedzianego z sensem a nie dwóch kretynów bezużytecznych biegających uciekających i gadających totalne bzdury

ocenił(a) serial na 7
Marooned

Zazwyczaj nie tyka się czegoś, co ma 6/10 i jest serialem :) Szkoda czasu. FIlmy jeszcze spoko. Ale gra i serial?bez sensu. Da się owszem pograć i zobaczyć serial, ale jednak po co, skoro jest masa lepszych tytułów. Tutaj to spokojnie 7/10 A no i tak, ty byś się zachował lepiej na takiej wyspie ;D Na pewno. Siedząc przed TV to tak wszyscy mówimy, jacy oni głupi, a sam byś tam padł w durny sposób")

zarek

Ostatnio dość częste na filmwebie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones