PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=859392}

Wyznania morderców: Na wolności

I Am a Killer: Released
5,5 309
ocen
5,5 10 1 309
Wyznania morderców: Na wolności
powrót do forum serialu Wyznania morderców: Na wolności

Polecam

ocenił(a) serial na 9

Niezły. Pokazuje, że nie powinno się skreślać człowieka bo zrobił coś tak złego jak morderstwo. Jednak można się zmienić

michaler

Właśnie takiego jednego złapali w Stanach -wyszedł przedterminowo i pierwsze co zrobił to zmordował dziewiętnastolatkę wracającą od przyjaciół do domu. Przestań bredzić.

ocenił(a) serial na 9
Slawek_M_6

Według twojego toku myślenia jeśli jakiś gość w stanach tak zrobił to bohater serialu też pewnie jest taki sam i się nie zmienił i kiedyś znowu zabije. Bzdura. Tymczasem ludzie są różni. Przez lata w różnych krajach ludzie byli skazywani na śmierć. Nie wiem jakie są statystyki, ale dam sobie ręke uciąć że duża część z nich po wyjściu z więzienia nie popełniała już zbrodni. Każdy popełnia większe lub mniejsze błędy i część się poprawia, a część nie. Bo jeśli iść takim tokiem rozumowania, że człowiek nigdy się nie zmieni to każdego nawet za mniejsze przestępstwo niż morderstwo skazywać na karę śmierci lub dożywocie. bo przecież znowu na 100% będzie robił to samo.

ocenił(a) serial na 6
michaler

No ja tej jego przemiany nie kupuję. Jak dla mnie kit pod publikę. Powinni go dobrze pilnować, bo może dojść do tragedii.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones