PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=859392}

Wyznania morderców: Na wolności

I Am a Killer: Released
5,5 309
ocen
5,5 10 1 309
Wyznania morderców: Na wolności
powrót do forum serialu Wyznania morderców: Na wolności

Nie podoba mi się przedstawianie przez Dale’a podobno prawdziwego motywu po tylu latach od zbrodni. Mówi o tym wszędzie i każdemu. Rodzina ofiary przez tyle lat żyła w przekonaniu, że morderstwo zostało dokonane przy napadzie. W tej chwili ofiara przedstawiana jest w złym świetle. Czy jest sens na nowo otwierać rany rodziny, by wyznać „prawdę”? Moim zdaniem nie jest to tego warte.

Przykro mi to stwierdzić ale przez wypowiedzi Dale’a na temat motywu nie widzę w nim skruchy i poprawy. Kreuje siebie jako ofiarę tej sytuacji, co jest irracjonalne. Myślę, że wciąż uważa, że był to wystarczający powód do zabójstwa. Stwierdził, że ludzie nie zrozumieją tego powodu.. Tutaj muszę przyznać racje - nigdy nie zrozumiem. W przypadku popełnienia zabójstwa z takiego powodu i wciąż uważania tego za właściwe, jego przebywanie na wolności jest dla mnie niepokojące.

mrta16

Miałam podobne odczucia... chyba żaden inny bohater tego serialu nie wzbudził we mnie tak negatywnych odczuć, jak on. Mam wrażenie, że poprzez swoje pokrętne i obrzydliwe myślenie faktycznie uważa, że posądzenie go o homoseksualizm jest racjonalniejszym motywem zbrodni, niż rabunek i dlatego nagle przywołał tę wersję (w którą ciężko uwierzyć, a nawet, jeśli to prawda, to wcale nie stawia go w ani trochę lepszym świetle). Robienie z siebie ofiary i użalanie się na swój los było w pewnym momencie już ciężkie do słuchania. Poprzez jego ciągłe zasłanianie się Bogiem i wiarą nie sposób stwierdzić, czy faktycznie przeszedł przemianę. Wierzę w to, że ludzie się zmieniają, 30 lat to faktycznie szmat czasu. W tym przypadku jednak czuję spory niesmak

ocenił(a) serial na 6
mrta16

Przeraża mnie, że ten jego tajny motyw okazał się tak bezsensowny. Jak według niego to jest usprawiedliwienie? Jeśli ten drugi motyw jest prawdziwy, to jego osoba jest jeszcze bardziej obrzydliwa. Nie kupuję tej fałszywej przemiany i oby nikomu już nie zrobił krzywdy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones