PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=170285}

Xiaolin - Pojedynek mistrzów

Xiaolin Showdown
7,3 3 380
ocen
7,3 10 1 3380
8,5 2
oceny krytyków
Xiaolin Pojedynek mistrzów
powrót do forum serialu Xiaolin - Pojedynek mistrzów

Wiem,wiem... Dziwny jest fakt,że 18-latek ogląda bajkę typową dla dzieci, ale co ja na to poradzę? Ta kreskówka jest zaje...fajna xD I w związku z tym mam do was wszystkich pytanie-otóż jestem ciekaw czy wiecie coś na temat czwartej serii? Ja już pogodziłem się z tym, że to koniec serialu jednak warto spytać. Więc jeżeli ktoś wie coś na ten temat napiszcie w tym temacie.

Gimli18

Ja też uwielbiam tą kreskówkę :) Niestety nie chcą nam dać 4 serii, powstała specjalna petycja w tej sprawie, podaję link:
http://info.myway.com/secure.html

cyzia5

oj przepraszam - http://www.freewebs.com/4th-season-of-xiaolin-showdown/guestbook.htm

ocenił(a) serial na 7
Gimli18

Wybaczcie wypowiedź nie na temat, ale... co w tym dziwnego? ja mam 17 lat i też oglądam. Ja wolę być uznana za dziecinną niż dorosłą- drętwą, pozbawioną wyobraźni kukłę, której głównym życiowym zajęciem jest wykonywanie obowiązków.

ocenił(a) serial na 9
Wilczek_Pustelniczek

Ja mam 16...

.. a to jeden z moich ulubionych seriali animowanych. Na prawdę - pomysł był świetny, do tego zrealizowanie na prawdę bardzo, bardzo dobre!

Ogólnie odniosłem wrażenie pewnej epickości fabuły. Niby prosta - nowe Sheng-Gong-Wo i walka o nie, ale inne wątki jakie się tam przeplatają, wiele historii jak i również igranie z czasem i przestrzenią... Po prostu super!

Muszę się w końcu wziąć do roboty i obejrzeć wszystko od 0, no wyrywkowe oglądanie nie było zbyt dobre, do tego wiele odcinków pewnie w ogóle nie widziałem.

Pozdrawiam!

btw. Z czystym sercem wystawiam 9/10

ocenił(a) serial na 7
Gimli18

też mam 18 lat i jakoś oglądam tą bajkę^^ podpisałam się na petycji byłoby fajnie gdyby w 4 serii wszyscy byli starsi tak jak teraz w Ben 10 w nowej serii

użytkownik usunięty
PsychodelicReven

Ja mam 20 lat i co z tego.To,że jest to serial animowany wcale nie oznacza,że tylko dzieci mogą je oglądać.Pozdro

Gimli18

Ja mam 14 lat, i oglądam to co lubię, a nie będę udawać jak dzieciak, że jestem już dorosłym i duuuużym chłopcem.
Mój brat ma 26 lat (heh przebiłem was :D) i też ogląda kreskówki (Johnny Bravo, Mroczne przygody Billego i Mandy).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones