PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=170285}

Xiaolin - Pojedynek mistrzów

Xiaolin Showdown
7,3 3 380
ocen
7,3 10 1 3380
8,5 2
oceny krytyków
Xiaolin Pojedynek mistrzów
powrót do forum serialu Xiaolin - Pojedynek mistrzów

Będzie kontynuacja

użytkownik usunięty

Pod tytułem Xiaolin Chronicles.

Skąd takie info :>? właśnie obejrzałem wzsstkie części i jestem na to bardzo nakręcony :D

użytkownik usunięty
PosyPajdziarz

Poszukaj w necie. Ma wyjść w Stanach na wiosnę 2013, pojedynki będą w 3D. Będą inne nazwy Shen gong wu, bo Warner Bros posiada prawa do oryginalnych nazw. Będą też inni aktorzy głosowi i wygląd postaci też ulegnie małym zmianom. Pojawią się też 2 nowe postaci, jedna po stronie dobra i zła.

Mogliby zrobić wersję PLbo Leszek Zduń wymiatał jako Chase...

użytkownik usunięty
PosyPajdziarz

W wersji polskiej zapewne ci sami aktorzy podłożą głosy, ale w oryginalnej wszyscy oprócz Omiego będą inni, niestety.

Szkoda tylko że w 3d bo troche zepsuje to całą serię ale trzymam za nich kciuki :D

użytkownik usunięty
PosyPajdziarz

Tylko pojedynki mają być w 3D. Mnie najbardziej boli, że zmieniają wygląd postaci i że prawdopodobnie nie będzie to fabularna kontynuacja serialu, tylko coś zupełnie nowego.

ocenił(a) serial na 7

Czyli w sumie żadna kontynuacja tylko coś podobnego

użytkownik usunięty
Danio31b

Prawdopodobnie tak. Ci sami bohaterowie, ale inna historia.

ocenił(a) serial na 10

Ale super^^ właśnie patrzyłam na zdjęcia z tego serialu bo są na necie. Jestem troczke zawiedziona grafiką-zupełnie inna. Mam nadzieje, że już w 2013r będzie kontynuacja. I oczywiście sprawa polskiego dubbingu: oby głosy Chasa, Kimiko, Mistrza, Jacka, Raia, Claya, Doja i Omiego zostaną takie same...

ocenił(a) serial na 6
Dreamer_2095

widziałam na yt fragmenty, po angielsku

ocenił(a) serial na 10

Niech nie tworzą kontynuacji. Z kim by walczyli? Okaże się, że Wuya miała siostrę bliźniaczkę i ta chce się zemścić?

użytkownik usunięty
32Polak

Przecież Wuya i Chase nie zostali pokonani.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones