PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=170285}

Xiaolin - Pojedynek mistrzów

Xiaolin Showdown
7,3 3 380
ocen
7,3 10 1 3380
8,5 2
oceny krytyków
Xiaolin Pojedynek mistrzów
powrót do forum serialu Xiaolin - Pojedynek mistrzów

Bałagan

ocenił(a) serial na 9

Czy ktoś z was wie może gdzie można znaleźć 24 odcinek 2 sezonu?? Bo zauważyłam, że chyba na każdej możliwej stronie internetowej zamiast odcinka 24, jest wstawiony 25, ale podpisany jako 24. Może ma go ktoś na dysku i chciałby się podzielić ? c:

użytkownik usunięty
anetaa_a

Wszystkie odcinki są na YouTube po angielsku.

ocenił(a) serial na 9

Moje niedopatrzenie. Zapomniałam dodać, że chodzi mi o odcinki z polskim dubbingiem :) (angielskiego się nie da słuchać...)

użytkownik usunięty
anetaa_a

Po polsku tez są prawie wszystkie (brakuje tylko odcinka ze snami Raimundo). Swoją drogą, uważam angielską wersję za o wiele lepszą od polskiej.

ocenił(a) serial na 9

Mogę poprosić o jakieś konkrety ? Link, czy coś w tym rodzaju ? Bo ja nie mogę znaleźć TYLKO 24 odcinka2 serii :/

użytkownik usunięty
anetaa_a

Tak trudno samemu poszukać? Tu masz ten odcinek:

http://www.youtube.com/watch?v=lTpIOnsBGTo

resztę sobie znajdź na YT.

ocenił(a) serial na 9

Chodziło mi o 24 odcinek 2 serii, a nie 24 odcinek w ogóle. 24 2 serii czyli na twoje 37 odcinek, którego jak już mówiłam nie ma w internecie po polsku (tak mi się zdaje) a już na pewno nie na youtube (chyba że podpisany w jakiś pokrętny sposób). Jeśli nie jesteś zainteresowany pomocą, albo nie potrafisz jej udzielić to proszę nie udzielaj się, bo nie mam ochoty czytać twoich aroganckich wypowiedzi.

użytkownik usunięty
anetaa_a

Jeśli aroganckie jest zwrócenie ci uwagi, że mogłabyś sama poszukać, to rzeczywiście nie mamy o czym rozmawiać.

ocenił(a) serial na 9

Logiczne jest, że gdybym nie szukała to bym tutaj nie pisała ;)

ocenił(a) serial na 8
anetaa_a

Odc 24 z II serii jest na youtube: http://www.youtube.com/watch?v=YD8TpBn2Kgg

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones