PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=170285}

Xiaolin - Pojedynek mistrzów

Xiaolin Showdown
7,3 3 380
ocen
7,3 10 1 3380
8,5 2
oceny krytyków
Xiaolin Pojedynek mistrzów
powrót do forum serialu Xiaolin - Pojedynek mistrzów

Wszystkie odcinki po polsku ? Nie lubię oglądać online, bo to tak nie pewnie, albo odcinek będzie, albo go ktoś usunie.
Podejrzewam że niestety nie ma takiego źródła.

ocenił(a) serial na 7
natka17_1998

I jak, znalazłaś może? ;] chciałem sobie przypomnieć czasy gdy to oglądałem, zobaczyłem kilkanaście odcinków na cda i już z drugiego sezonu dwóch mi brakuje, a 3 sezonu w ogóle nie ma. Szukam i szukam, ale nigdzie nie mogę znaleźć, więc szukam pomocy tutaj ;]

ocenił(a) serial na 9
sk13

Niestety nadal nie znalazłam :( A też chciałam sobie powspominać, bo Xiaolin to jedna z moich ulubionych kreskówek CN. A pamiętam jeszcze premierę tego serialu ;) Mam nadzieję, że jakiś łaskawiec kiedyś wstawi wszystkie odcinki.

użytkownik usunięty
natka17_1998

Wejdź na stronę kreskowkazone.pl, tam znajdziesz wszystkie oprócz 3 odcinków - "Niebezpieczne umysły", "Łowca snów" i "Chucky Choo". Ja dawniej oglądałem na YouTube, ale Warner Bros doprowadziło do skasowania wszystkich odcinków... dlaczego, skoro nie mają zamiaru już go emitować, tego nie wiem, ale na kreskowkazone znalazłem te odcinki. Naprawdę, trzeba odpowiednio szukać, to się znajdzie wszystko, wiem coś o tym :).

ocenił(a) serial na 9

Wydaje mi się, że kiedy jeszcze szukałam, tego tam nie było. Potem nie sprawdzałam, a tu proszę, są odcinki :D Dzięki wielkie ^^
Też nie wiem czemu każą je usuwać, wielu kreskówek nie można nigdzie obejrzeć. Skoro im to tak przeszkadza, to niech emitują dawne hity :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones