PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=672836}
7,5 1 335
ocen
7,5 10 1 1335
Yahari Ore no Seishun Love Come wa Machigatteiru.
powrót do forum serialu Yahari Ore no Seishun Love Come wa Machigatteiru.

Niezłe

ocenił(a) serial na 10

Żaden inny bohater w anime nie zrobił na mnie większego wrażenia niż Hikigaya, z którym praktycznie na samym początku się utożsamiłem. Jego przemyślenia, cytaty, są bardzo trafne, zmuszające do refleksji. Pierwszy sezon przyjemniej się oglądało niż drugi. W drugiej odsłonie było więcej niedomówień, miałem generalnie problem ze zrozumieniem ich uczuć, relacji. Fabuła raczej nie jest zbytnio intrygująca, kreska stoi na przyzwoitym poziomie. Jednak jeśli wyszłaby trzecia osłona tego cyklu - z chęcią bym ją obejrzał.

ocenił(a) serial na 4
Konucci

Nie widziałam II sezonu, ale czy naprawdę tylko ja uważam, że jego pojmowanie świata było zupełnie bez sensu i tylko udowodnił nim jak bardzo nie zna ludzi? Wielokrotnie w rzeczywistości uważał się za lepszego od innych snując w to te swoje "filozoficzne" rozważania. Nie powiedziałabym aby te jego cytaty były trafne. Typowe refleksje samotnika, który chce udowodnić, że przez to jest lepszy, czy mądrzejszy, bo nie dane mu było szczęście. Prawda jest taka, że choć zgrywa nie wiadomo kogo to jest niesamowicie słaby :/

ocenił(a) serial na 10
Kira91

Miał swój oryginalny punkt widzenia, jak na bohatera anime dosyć rozbudowaną osobowość. Z tego co pamiętam twierdził, że życie samotnika jemu pasuje, z własnej woli odsuwał się od innych więc wątpię, żeby na siłę chciał komuś udowadniać to, jak bardzo został skrzywdzony przez los. Co prawda miał dosyć skrzywiony obraz rzeczywistości, sceptyczne podejście wobec ludzi (tudzież najbliższego jemu społeczeństwa), ale według mnie jest bohaterem udanym.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones