PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=828663}

The Promised Neverland

Yakusoku no Neverland
7,8 2 298
ocen
7,8 10 1 2298
Yakusoku no Neverland
powrót do forum serialu Yakusoku no Neverland

Serial jest niesamowicie dopracowany, fabula jest bardzo originalna, osadzona w dystopijnyn swiecie.

Postacie sa nietuzinkowe, charakterystyczne ale nieprzerysowane. Bardzo trudno przewidziec co fabularnie wydarzy sie w nastepnej kolejnosci. Anime w miejscach szokuje co sprawia ze zaznacza sie w pamieci na bardzo dlugo i zdecydowanie odstaje od reszty.

Bardzo polecam; szczegolnie polecam zaznajomic sie chociaz z 1 odc., ktory jak dla mnie okazal sie na tyle fantastyczny, ze poswiecilem na serial caly dzien, czekajac niecierpliwie na przebieg wydarzen w nastepnych odcinkach. :)))

ocenił(a) serial na 7
luustr_mj

Postacie też fajnie rozpisane (jestem świeżo po) - Emma oczywiście to złota dziewczyna :), a co ciekawe mimo że w sumie mająca ogromne serce, to nienudna i ten jej kochany kosmyk włosów wystający do góry, jak widzę wpierw jego a potem ją, to się uśmiechałem od razu :). Ta scena jak pod łóżkiem Normana się chowała.

Jak tej Emmy nie kochać i chcieć przytulić z całej siły :).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones