PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=628769}

Scent of a Woman

Yeon-in-eui Hyang-gi
7,6 277
ocen
7,6 10 1 277
Yeon in eui Hyang gi
powrót do forum serialu Yeon-in-eui Hyang-gi

jedna z najlepszych dram

ocenił(a) serial na 10

jeżeli nie najlepsza, a nie chwaląc się mam już ich trochę za sobą ;) kocham dong-wooka od czasu zobaczenia go w "my girl" i właśnie ze wzgledu na niego zaczęłam ją oglądać; na początku nie podobała mi się, ale zwykle tak ze mną jest więc oglądałam dalej, no i proszę - już pod koniec pierwszego odcinka płakałam ( trochę zbita z tropu, bo należę do tych mniej wrażliwszych) smutna i piękna, płakałam często, ale też uśmiechałam się przez łzy; to dziwne uczucie czuć zarazem smutek jak i radość - tak musieli też się czuć bohaterzy dramy, zwłaszcza Yeon-Jae i Ji-Wook... dong-wook jak zwykle wzbudził we mnie prawdziwe emocje - moim zdaniem jest jednym z najlepszych aktorów, ale nie tylko dlatego warto ją zobaczyć; uczucie pomiędzy bohaterami było żywe, namiętne, a zarazem głebokie - nigdy w żadnej dramie nie widziałam takiego nasycenia prawdziwością, do tego tematyka śmierci, która przedstawia paradoks życia ludzkiego - dlaczego my ludzie jesteśmy na tyle słabi, że zaczynamy żyć dopiero w obliczu śmierci?

ocenił(a) serial na 10
oyasumi9

a co do zakończenia to cieszę się, że było tak, a nie inaczej

ocenił(a) serial na 8
oyasumi9

Gdzie można obejrzeć te drame z tłumaczeniem polskim :)?

ocenił(a) serial na 10
Szybszy

bardzo dobra jakość i polskie napisy są na viki.com, na pewno to nie będzie stracony czas :)

ocenił(a) serial na 10
Szybszy

a i jeszcze jedno, do wyszukiwarki wpisz angielski tytuł scent of woman

ocenił(a) serial na 10
oyasumi9

Drama genialna. Tak nasycona emocjami, że chyba już nie można więcej. Piękna. OST tez powala na kolana, tak niesamowicie pasująca do tematyki. The Dancer przepiękne. Zakończenie doskonałe, choć wiemy co zdarzy się za kilka dni czy tygodni, jednak optymistyczne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones