serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

You Me Her

2016 - 2020
30 min.
6,2 4 202
oceny
6,2 10 1 4202
1 309
chce zobaczyć
Małżeństwo wynajmuje prostytutkę, aby dodać pikanterii swojemu związkowi. Więcej Mniej
You Me Her zobacz gdzie obejrzeć online

twórca

gatunek

produkcja

premiera

Chcąc podkręcić temperaturę w związku, Jack (Greg Poehler) i Emma (Rachel Blanchard) decydują się na skorzystanie z usług Izzy (Priscilla Faia), studentki psychologii, która dorabia jako dziewczyna do towarzystwa. Sprawy komplikują się, kiedy to, co w zamierzeniu miało być czysto biznesową relacją, zmienia się w odwzajemnione (przezChcąc podkręcić temperaturę w związku, Jack (Greg Poehler) i Emma (Rachel Blanchard) decydują się na skorzystanie z usług Izzy (Priscilla Faia), studentki psychologii, która dorabia jako dziewczyna do towarzystwa. Sprawy komplikują się, kiedy to, co w zamierzeniu miało być czysto biznesową relacją, zmienia się w odwzajemnione (przez wszystkie trzy strony) uczucie. Bohaterowie obawiają się bowiem, że poliamoria nie jest czymś, co zaakceptują ich wścibscy sąsiedzi.

na podstawie
studio
Alta Loma Entertainment / Entertainment One Television / JSS Entertainment
tytuł oryg.
You Me Her
inne tytuły
Zdjęcia do serialu zrealizowano w Vancouver (Kanada).
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Może i serial nie jest najwyższych lotów, ale to pierwszy mainstreamowy serial, który jako główny wątek podejmuje temat poliamorii. Znajdziemy tu wiele scen, w których bohaterzy zmierzają się z odkrywaniem swojej seksualności, poznawaniem siebie, z wewnętrznym dysonansem,... więcej

 • pomysł był i można było to zabawnie, ale i też mądrze rozbudować, a zrobiło się gów** nie do oglądania. ani to nie szokuje, ani to nie ma jakiejś ciekawie i sensownie zarysowanej fabuły. skróty i rozwiązania, które obrażają inteligencję. po 4 odcinkach (dobrze, że takie krótkie) mózg mówi NIEEEEE! strata czasu.... więcej

 • Tak jak cały serial, piąty sezon raczej irytował. Ale pojawiła się tam postać Lali - która była tak doskonała, że się w niej zakochałem. Postać Bena - że kiedy przemawiał "szczerze", to za każdym razem się wzruszalem.
  Ale ostatni odcinek był zamknięciem serialu. A na dodatek takim, że...

  5
  • 4 sezon

   olinkava ocenił(a) serial na 10

   Czy ktoś wie może, czy planują czwarty sezon? ;)

  • Jest mega irytująca, co jest oczywiście zasługą samej aktorki. Niektóre grane przez nią sceny są strasznie sztuczne i wychodzi to dziwnie i ciężko się ogląda. Ja osobiście przy większości scen myślę tylko o tym jak bardzo jest wkurzająca.

   8