PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=447829}

Yu-Gi-Oh!

Yugiô: Duel Monsters
7,4 1 488
ocen
7,4 10 1 1488
Yu-Gi-Oh
powrót do forum serialu Yu-Gi-Oh!

Fajne Anime

ocenił(a) serial na 7

ehh, pozostało tylko oglądać wersje anglojęzyczne.

użytkownik usunięty
settokaiba

A wiesz może co się stało ostatecznie z Bakurą i Pegazusem, bo ja też lubię te anime?

ocenił(a) serial na 7

nic konkretnego. Żyli sobie dalej. Pegazus pojawił się jeszcze w GX. ale bez oka i swoich umiejętności:)

użytkownik usunięty
settokaiba

Dzięki, za info ;)

settokaiba

można w internecie masz link jakbyś chciał http://www.kreskowki.tv/kategoria/sub/25/yugioh__duel_monsters_lektor_pl

ocenił(a) serial na 4
settokaiba

Zawsze jak słyszę oryginalny głos Pegazusa to tarzam się ze śmiechu

ocenił(a) serial na 10
ch0mik7

Japoński tak?

ocenił(a) serial na 10
ch0mik7

Ja też

użytkownik usunięty
settokaiba

Pegazus ma lepszy głos w polskim dubbingu niż w orginale przynajmniej dla mnie.

no nie bardzo... na pewno jest to najlepszy głos z polskiego dubbingu (do dzisiaj nie mogę im wybaczyć tego co zrobili z Yami Bakurą) ale do oryginału mu daleko. Darren Dunstan co prawda brzmi jak podstarzały pedryl który lubi zadawać się z małymi chłopcami ale to on nadał tej postaci niesamowity charakter którego wersja japońska nie miała (makaroniarski pseudo amerykański głos). Budnik tylko powiela swoją rolę z Pokemonów,brzmi tak samo jak James aczkolwiek nie powiem żeby ten głos mi nie pasował. A Dunstan to nie tylko Pegasus a między innymi Amon Garam z Gx,Andre z 5D'S czy Mr. Heartland z Zexal gdzie aż bije od niego oryginalnością.

użytkownik usunięty
radoslawnietoslawski

Nie słyszałem amerykańskiego dubbingu,bo staram się oglądać w orginale chyba,że nie mam wyboru:)

ocenił(a) serial na 10
settokaiba

Wie ktoś może jak się nazywa piosenka z openingu?

ocenił(a) serial na 10
Brandon568

Czyli melodia z openingu który trafił do Polski

ocenił(a) serial na 10
settokaiba

Dokładnie.Tak samo nie mogliśmy liczyć na kolejną emisję ,,Sailorek" po 2000 roku

Brandon568

Bobrzę że chociaż można znaleźć Yu-Gi-Oh! z polskimi napisami w necie :)

buterfly

* Dobrze :)

ocenił(a) serial na 10
settokaiba

W żadnym serialu nie ma tylu zwrotów akcji co w Yu-Gi-Oh.Co prawda Yugi zawsze wygrywa ale tak już musi być że zło przegra.W pozostałej części to super anime

ocenił(a) serial na 10
Brandon568

Yugi wygrywa zawsze ale i tak pojedynki są na maxa ciekawe i wyrównane

ocenił(a) serial na 10
Brandon568

Od razu mówię że Tea Gardner to moja ulubiona postać:-) Jednak tylko o niej mam dowcip.
Co sprzedaje Anzu?
-Mazaki!

Brandon568

To prawda świetne postacie razem z bohaterami z kart .

Brandon568

Yugi nie wygrywał zawsze, chociażby wtedy, gdy Kaiba wymusił na Yugim zwycięstwo i prawo do walki z Pegasusem.
Ale wszyscy wiemy jak było... Jedną z moich ulubionych walk jest ta Yami Yugiego z Rafaelem, właśnie dlatego, że (spoiler) Yami Yugi przegrywa.

ocenił(a) serial na 10
moonlight9687

Tak a potem jak Yugi walczył z Dartzem, jego ,,Life pointa"spadły do zera, ale Yugi miał kartę której aktywacja była uwarunkowana tym żeby punkty spadły do zera i mógł grać jednak dalej.Mowie nieoczekiwany zwrot akcji:-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones