PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36607}

Z Archiwum X

The X Files
7,9 100 236
ocen
7,9 10 1 100236
8,2 12
ocen krytyków
Z Archiwum X
powrót do forum serialu Z Archiwum X

Pytanie..

użytkownik usunięty

Hej. Jestem w trakcie oglądania tegoż serialu, obecnie szóstej już serii na kanale SciFi. Nie będę tutaj mówić o tym, jaki jest wspaniały, bo zapewne każdy to wie. Mam jednak pewne pytanie dotyczące relacji Muldera i Scully, a mianowicie - czy Mulder wyzna kiedyś Scully miłość? Pomińmy oczywiście odcinek 'The Triangle', w którym z wyznania miłosnego Muldera nic nie wynikło. Tak więc, czy powie on kiedyś Scully naprawdę, że ją kocha? A może to ona powie to Mulderowi? Jeśli tak, to w którym odcinku? Byłabym bardzo wdzięczna za odpowiedź. :-)

Mnie zastanawia dlaczego chcesz teraz się tego dowiedzieć? Skoro dotrwałaś do sezonu szóstego, w którym jak zapewne już wiesz relacje pomiędzy Scully i Mulderem są głębsze i mocniejsze to dobrze radzę obejrzeć serial do końca i samej się o tym przekonać. Jeśli nie wiesz nic na temat dalszych losów agentów to na pewno zostaniesz zaskoczona, a to jest najlepsze podczas oglądania. Dlatego ja nic nie powiem :)

użytkownik usunięty
maciowski

Zgadzam się w 100% z przedmówcą. Po co sobie psuć przyjemność z oglądania, tym bardziej, że relacja pomiędzy głównymi bohaterami to jeden z najmocniejszych punktów serialu ;] Także oglądaj spokojnie ;)

ocenił(a) serial na 9

Agenci FBI pracujący ze sobą nie mogą utrzymywać otwartych relacji miłosnych.

ocenił(a) serial na 10

tylko że na sci fi channel iksfajlowe odcinki nie zawierają scen drastycznych są one niestety powycinane ostatnio obejrzałem odcinek i się niestety zawiodłem tym faktem, bo to dodaje klimatu grozy

ocenił(a) serial na 10
wlodi69

A kto ci każe na jakimś syfiastym kanale oglądać (precz z cenzurą, PREEEEECZ !!!), weż se ściągnij z Chomika tak jak Ja to robię (i jestem zadowolniony kurde bele :)

ocenił(a) serial na 7

Jestem w trzecim sezonie i jeśli faktycznie kiedyś rozpocznie się wątek miłosny to potężnie się zawiodę ;/

użytkownik usunięty
individuel

"Wątek miłosny" jest tak subtelnie i nienachalnie wkomponowany w fabułę, że możesz być raczej spokojna. Klimat serialu w żadnej mierze nie ucierpi (jeżeli tego typu obawy miałaś).

ocenił(a) serial na 7

Raczej chodzi mi o to, że dokładnie w każdym serialu prędzej czy później między głównymi bohaterami nawiązuje się romans (jeśli mamy do czynienia z takim duetem, jak w Archiwum X) i strasznie czegoś takiego nie lubię.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones