Biorę się właśnie za oglądanie serialu mojego dzieciństwa by przypomnieć sobie jak wspaniały on był. Jest tylko jeden problem. Serial był przeplatany filmami pełnometrażowymi. I tu pojawia się moje pytanie. Czy ktoś pamięta-lub wie gdzie to znaleźć- między którymi odcinkami powinny być wplecione wspomniane filmy tak by tworzyły spójna fabułę?
Wiem że niektóre filmy były podzielone na odcinki i wplecione w fabułę, ale z tego co pamiętam nie wszystkie.
Z góry dziękuje za podpowiedź.
Pozdrawiam fanów ☺
Odpowiedź po 3 minutach :) Musisz być chodzącą encyklopedią na temat x- files ;)
"Wiem że niektóre filmy były podzielone na odcinki (...)"
W necie czytałem że wydano kilka wydań DVD zawierających odcinki o konkretnych tematach (jak czarny olej) oraz VHS ze zmontowanymi odcinkami tworzącymi jedną całość (np. "Anasazi"+"Blessing way"+"Paper clip"). Sam ich nigdy na oczy nie widziałem. Jeżeli o nie pytasz, to one znajdują się już w samym serialu.
Uzupełnieniem serialu pozostają na razie dwa filmy kinowe: "Pokonać przyszłość" ("mitologiczny", łączy sezon piąty z szóstym) oraz "Chcę wierzyć" (nie rozwijający mitologii serialu, rozgrywający się po wydarzeniach dziewiątego sezonu)
Pozdrawiam! :)