PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=220082}

Zabójcze umysły

Criminal Minds
7,8 17 056
ocen
7,8 10 1 17056
Zabójcze umysły
powrót do forum serialu Zabójcze umysły

Właśnie obejrzałam 1 odcinek 10 sezonu i gra tam jennifer love hewitt albo tak mi się wydaje.
Jestem ciekawa czy będzie grał cały sezon??

ocenił(a) serial na 10
MartaRut22

Raczej tak - jej postać jest zawarta w openingu.

ocenił(a) serial na 9
rauconire

metamorfoza ze słodkiej, cycatej blondyny ... trochę widać, że nie wróciła do formy po ciąży :)
zapewne w kolejnych odcinkach będziemy obserwowali jej powrót do sylwetki i zacznie przypominać JJ tylko z większym biustem :).

MartaRut22

Na pewno tak, ponieważ jest jako stała w obsadzie od tego sezonu.

ocenił(a) serial na 9
MartaRut22

Po pierwszym odcinku myślę, że całkiem fajnie jej poszło :) Chociaż nie wiem, czy potrafię być obiektywna, bo po Tripplehorn przyjęłabym każdą aktorkę z otwartymi ramionami, byle tylko Blake odeszła...

ocenił(a) serial na 10
MartaRut22

Zapowiada się całkiem dobrze. Nie jest skrępowana i nieśmiała, szybko dostosowała się do zespołu. Szkoda jednak, że Emily nie powróciła...

matty24

Szkoda, że nie ma Emily. Jednak odcinek był bardzo dobry. No i zakończenie wgniata w fotel, bo wygląda, że może być baaardzo ostro i na pewno będzie wiązać się z cliff-hangerem z finału 10 sezonu, bo to, że 11 będzie jest chyba pewne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones