PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=220082}

Zabójcze umysły

Criminal Minds
7,8 17 042
oceny
7,8 10 1 17042
Zabójcze umysły
powrót do forum serialu Zabójcze umysły
bigdady33

Jak dla mnie spoko, chociaż nie powiem, trochę mnie dziwi że ma aż 11 sezonów. Osobiście skończyłam gdzieś w trzecim chyba. Nie dlatego, że mi się jakoś nie podobał, ale nie jest też jakiś porywający. Jest w porządku. Trochę jak NCIS, czy coś w tym stylu. Jak leci, to obejrzę i się wciągnę nawet, ale nie widzę specjalnej potrzeby oglądania wszystkiego albo w kolejności.

ocenił(a) serial na 9
bigdady33

Dla mnie warto. Jeśli chodzi o tego typu seriale to jest właściwie jednym, który daję radę oglądać sezon po sezonie.

A co do 11. sezonów to mnie nie dziwi. Ma bardzo stabilną stałą widownię.

ocenił(a) serial na 8
bigdady33

Też niedawno zadałam sobie to pytanie.
Obejrzałam jeden odcinek i oglądam dalej, a mam tendencję do "porzucania" serialu, jeśli pierwszy odcinek mi się nie spodoba. Może i to głupota, ale w końcu ogląda się te pożeracze czasu dla przyjemności, więc po co się męczyć?
Najlepiej spróbować samemu, ale jak już pytasz, to dla mnie warto.

ocenił(a) serial na 9
bigdady33

nie wiem jak to się, że ten tasiemiec wcześniej skutecznie "ukrywał" się przede mną, gdyż o ile o nim słyszałam to nigdy nie widziałam, aż do teraz... korzystając z okazji, że program FOX zaczął emisję od sezonu 1 (brawo!) zaczęłam oglądać i wg mnie warto. obecnie jestem na sezonie II (dziś tj. 23.06 był S02E05). faktycznie nie ma konieczności oglądania każdego odcinka, bo każdy z nich to odrębna sprawa. Niemniej jednak, gdybym nie widziała dwóch ostatnich odcinków sezonu I nie do końca wiedziałabym co się dzieje z Elle, więc jakieś tematy z poprzednich odcinków pojawiają się w kolejnych.

Ja polecam, ale najlepiej sprawdź sam :-]

ocenił(a) serial na 9
bigdady33

Mnie osobiście bardzo się ten serial podoba, polecam :)

bigdady33

Ja również polecam. Zacząłem oglądać przez emisję drugiego sezonu na TVP2 i jak połknąłem to po 6 odcinków dziennie. 10 sezon miał według mnie słabe odcinki, ale jeden był wbijający w fotel i nie był to finał sezonu, a 10x21 :D

adamo001

Ten odcinek był mega. Mam nadzieję, że będzie jakaś jego kontynuacja w 11 sezonie, bo zakończył się dziwnie.

kadmina

Jakoś przecieków żadnych nie ma o powrocie. Może później (oby).

ocenił(a) serial na 10
bigdady33

Warto, warto, warto!

ocenił(a) serial na 3
bigdady33

Ja obejrzałam z ciekawości parę odcinków bo polecali... niestety to takie cuś na poziomie "Kości" czy innych CSI.
Moim zdaniem nie warto, jest tyle świetnie zrealizowanych seriali że szkoda czau na takie słabe tasiemce.

ocenił(a) serial na 8
udkojagniece

zgadzam się jestem na pierwszym sezonie i serial jako procedural przynudza, CSI LV było ok ale ile można ogladać takie seriale.

ocenił(a) serial na 8
koko_szanel

serial zaczął się rozkręcać, nie skończyłam po 1 sezonie, jestem teraz na 7.

ocenił(a) serial na 9
koko_szanel

Moim zdaniem "kości" jest bardziej wciągające. :)

ocenił(a) serial na 7
bigdady33

Zdecydowanie warto, ale po 9 sezonie zaczęli już go ciągnąć na siłę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones