PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=871815}
6,3 23 438
ocen
6,3 10 1 23438
4,0 8
ocen krytyków
Zachowaj spokój
powrót do forum serialu Zachowaj spokój
Kansas_City_Shuffle

I dlatego od dawna polskie produkcje - jeśli tylko jest możliwość - oglądam z angielskim dubbingiem i polskimi napisami :D
Uwierz, wchodzą dwie dziesiąte lepiej ;)

ocenił(a) serial na 4
koziolekprzeprasza

Też oglądam z napisami, ale żeby włączyć wersję angielską nie przyszło mi do głowy xD

ocenił(a) serial na 5
koziolekprzeprasza

W życiu bym nie wpadł na durniejszy pomysł, by oglądać rodzimą produkcję z angielskim dubbingiem, nawet gdybym znał ten język jak mój ojczysty. To może jeszcze kolory ściągnij do zera, wówczas dopełnisz tego absurdu.

ocenił(a) serial na 7
koziolekprzeprasza

Nie wiem po co oglądać z cudzoziemskim dubbingiem, natomiast od jakiegoś czasu przy polskich produkcjach włączam napisy i to naprawdę bardzo ułatwia sprawę.

ocenił(a) serial na 6
Kansas_City_Shuffle

oglądaj w słuchawkach- jest zdecydowanie lepiej. Bez słuchawek nie mogłam zrozumieć połowy kwestii :)

kargulowa555

Też o tym pomyślałem.
Dzięki :)

ocenił(a) serial na 7
kargulowa555

Serial obejrzałem i 'wysłuchałem' na zestawie 5.1 i dźwięk był bardzo dobry - zarówno dialogi, jak i efekty dźwiękowe, czy utwory muzyczne. Ścieżka dźwiękowa Smolika robi fajny klimat. Na czym Wy słuchacie, że macie takie problemy, na głośniczkach z TV? Wersja stereo?

ocenił(a) serial na 6
lbn1000

ja wszystko oglądam w słuchawkach ( dobrych ze świetnym wygłuszeniem!) najbardziej lubię to odcięcie od otoczenia- słyszę tylko film

ocenił(a) serial na 7
Kansas_City_Shuffle

Ja jestem właśnie pod wrażeniem dźwięku . Oglądam na kinie domowym w standardzie direct.

Kansas_City_Shuffle

Nie wiem na czym wy to oglądacie, na telefonie czy kalkulatorze? Ja nie mam problemów ze zrozumieniem dialogów ale oglądam na telewizorze.

szamgar

W bębnie od pralki oglądam, kiedy ta wiruje.
Może dlatego nie wszystko słyszę...

Kansas_City_Shuffle

To wszystko tłumaczy.

szamgar

Ja oglądam na telefonie, bez słuchawek nie rozumiem ani słowa...

ocenił(a) serial na 5
Kansas_City_Shuffle

No naprawdę nie, zwyczajnie nie. Bez problemu się ogląda i wszystko słychać, technicznie to jest naprawdę bardzo dobrze zrobiony serial.

ocenił(a) serial na 5
RipRoy

Zgadza się, ale jednak połowa sukcesu do dobre audio. Zazwyczaj na fatalne udźwiękowienie narzekają ci, którzy nim nie dysponują.

Bokciu

Uhmmm ...ale to samo audio przy innych serialach juz nie sprawia problemu..ot technologia kapryśna;)

ocenił(a) serial na 7
RipRoy

Potwierdzam, audio w tym serialu w moim odbiorze było wyraźnie powyżej przeciętnej i z przyjemnością się tego słuchało w DD5.1. Może wersja stereo jest słabo zmiksowana?

ocenił(a) serial na 7
Kansas_City_Shuffle

Najlepiej słyszałam Adama, resztę w sumie też, ale tylko po maksymalnym wytężeniu uszu;)

Kansas_City_Shuffle

Na czym wy słuchacie tych filmów xD Albo uszy niedomyte ;D

ocenił(a) serial na 7
anarchistt89

To chyba zasadnicze pytanie tutaj. Może napiszcie na czym tego słuchaliście?

lbn1000

ale co to za różnica? To jest serial na platformy streamingowe i oczywistym jest, że nie wszyscy konsumenci będą posiadać kino domowe dolby sound system 5.1

donnieakimbo

A to już takowe trzeba posiadać, żeby usłyszeć?

ocenił(a) serial na 7
Kansas_City_Shuffle

Nie, ale może inżynier dźwięku nie sprawdzał jak mu wyszedł mix stereo :-) Po prostu ciekawi mnie przyczyna, dlaczego różnice w odbiorze przez forumowiczów są tak rozbieżne. Nie ma się co obrażać.

lbn1000

Ufam, że w tym miejscu nikt nie jest obrażany i nikt obrażony nie zostanie.

ocenił(a) serial na 5
donnieakimbo

Słuchałem na telefonie Nokia 6.2 (głośnik, nie słuchawki), z tyłu w kanciapie, żrąc obiad podczas przerwy w pracy i nie było problemów ze zrozumieniem, co gadają, chyba że akurat głośno mlaskałem, no ale....

anarchistt89

Nie obrażaj.
Nie jesteś na CDA.

Kansas_City_Shuffle

Chyba czas wymienić sprzęt albo po prostu przestać oglądać piraty. od ostatnich dwóch lat polskie produkcje mega się podniosły. Odrobili lekcje, szczególnie z soundtrackami. Ja nie mam problemów ani na telefonie, ani na telewizorze. Słuchawki to już wg. Bajka szczególnie że jestem melomanem i uwielbiam dźwięk wysokiej jakości.

Kansas_City_Shuffle

What?! To jest chyba pierwszy serial, gdzie słyszałam niemalże każde słowo.

ocenił(a) serial na 1
Kansas_City_Shuffle

Dykcja leży. Seplenią te swoje marne dialogi.

Kansas_City_Shuffle

Poniżej krytyki to są takie osoby jak Ty, zdecydowanie. Czepiać to się można w tym serialu niedociągnięć scenariuszowych, ale akurat nie dźwięku. Serial oglądałam na tv Samsunga, model sprzed grubo ponad 5 lat i wszystko słyszałam normalnie. Mało tego narzeczony na drugim tv grał na konsoli i parę metrów ode mnie i mimo że momentami słyszałam jego grę, to i tak w żadnym stopniu mi to nie przeszkodziło, aby serial słyszeć dobrze. Ja nie wiem, o co Wam tutaj chodzi, serio. Skoro takie problemy ze słuchem, to może czas najwyższy (wybrać pasujące)
a) uderzyć do laryngologa
b) siedzieć na tyłku i oglądać uważnie, a nie jeść czy patrzeć w telefon
c) ograniczyć oglądanie filmów z lektorem, który jest przeważnie dużo głośniej od dźwięków w filmie?

Claudija91

Dziękujemy za doradztwo.

ocenił(a) serial na 6
Kansas_City_Shuffle

Zgadzam sie z tym. Serial oglądałem z polskimi napisami. Nie chodzi o to ze nic nie słychać ale często pojedyncze słowa są po prostu niezrozumiale a cofanie co chwile nie jest przyjemne. Dla tych wszystkich co w m2 maja lepszy set niż w kinie i doskonale słyszą każdy szept na głośnikach 100:1 ultra hiper mega atmos dolby surround - jakoś w większości anglojęzycznych produkcji nie ma problemu z odbiorem dialogów. Być może to kwestia szeleszczącego języka polskiego a może tylko mojego złego słuchu i zbyt taniego zestawu glośników ;)

ocenił(a) serial na 3
Kansas_City_Shuffle

Zgadza się: udźwiękowienie to po prostu gówno. Że też ktoś bierze za coś takiego pieniądze:/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones