7,8 4 521
ocen
7,8 10 4521
5 434
chce zobaczyć
{"type":"film","id":721491,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/The+Missing-2014-721491/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum serialu Zaginiony
  • somebody2007 ocenił(a) ten serial na: 9

Studium rozpaczy i nadziei. Przejmujące do bólu. 8 lat poświęcone dla szukania dziecka, wyjęte z własnego życia. A prawda tak zwyczajna, oczywista, bliska. 8 odcinków jak 8 lat.. toczyły się wolno albo przyspieszały. Były trudne, pełne napięć. Rozpadła się rodzina, rozpadło się życie... Tylko ta nadzieja... ona nie opuszcza ... nigdy... "... pożegnaj go ode mnie"..

• _Logan_ ocenił(a) ten serial na: 10

somebody2007 I ocena 4?

_Logan_ To niestety przez pośpiech. Miała być 8... Niestety nie da się zmienić :(

• _Logan_ ocenił(a) ten serial na: 10

somebody2007 Oczywiście, że się da. I widzę, że już zmieniłeś.
    A propos miniserialu; zgadzam się - wybitnie przejmujący i emocjonalny. Naprawdę warto zobaczyć.

_Logan_ Zawzięłam się żeby zmienić bo to dość głupio wyglądało i udało się.
    Uwielbiam europejskie kino. Mam dość tej amerykańskiej sieczki. Ten serial jak i wiele innych brytyjskich, skandynawskich, francuskich, hiszpańskich (chodzi mi też o filmy fabularne) sprawia, że chce mi się spędzić ileś tam godzin przed ekranem.
    A wracając do "Zaginionego"...
    Przejmujące studium osobowości, nakreślone nie "na kolanie", gdzie scenarzystom chciało się pochylić nad kolejnymi postaciami jest wg mojej opinii mistrzowskie. I to nietypowe, bądź nie częste, pokazanie gdzie to ojciec walczy do końca a matka poddaje się. To ona zaczęła misternie budować swoje życie od nowa.. dla ojca życie skończyło się 8 lat wstecz.. No po prostu bajka. Smutna i bez happy endu. Chcę więcej takich seriali.

• suszyMie ocenił(a) ten serial na: 6

somebody2007 "Zawzięłam się żeby zmienić bo to dość głupio wyglądało i udało się. "
    jesteś jakaś nienormalna, co tu się miało nie udać, skoro swoje oceny w każdej chwili dowolnie możesz zmieniać i zawsze tak było ;p
    niezły śmiech.

suszyMie Co to za tekst? Hamuj się bo nigdy nie wiesz do kogo się zwracasz. I staraj się odzywać dopiero jak wytrzeźwiejesz.

• suszyMie ocenił(a) ten serial na: 6

somebody2007 jak to nie wiem do kogo?
    do kogoś kto musiał zdobyć się na maksimum wysiłku intelektualnego, żeby udało się zmienić ocenę na filmwebie <oklaski>

naukowcy już dawno udowodnili, że kobiety mają mniejsze mózgi niż faceci :]

• suszyMie Akurat tu się zgadzam,zmiana oceny filmu porównana niemal do zdobycia szczytu Mount Everest,gdy tymczasem trzeba zaznaczyć inną gwiazdkę :D A serial dopiero zaczynam oglądać.

• vito5 ocenił(a) ten serial na: 9

somebody2007 Za ten komentarz ze spoilerami powinni Cię stąd wywalić z hukiem.
    Gratuluję samozaparcia i determinacji ze zmianą oceny. Jesteś wielka i bardzo mi zaimponowałaś!