Zagubiony w czasie (1989-1993) serial TV

Quantum Leap

Sam Beckett jest naukowcem, który chciał udowodnić, że człowiek może podróżować w czasie. Razem z grupą innych fascynatów tej teorii tworzą ... czytaj dalej

Ten serial nie ma jeszcze zarysu fabuły, dlatego prezentujemy opis. Możesz go dodać.

nagrody:Złoty Glob Złoty Glob Najlepszy aktor w serialu dramatycznym w roku 1992 dla Scott Bakula Złoty Glob Złoty Glob Najlepszy aktor drugoplanowy w serialu, miniserialu lub filmie telewizyjnym w roku 1990 dla Dean Stockwell Emmy Emmy Najlepszy montaż serialu dramatycznego kręconego przy użyciu jednej kamery w roku 1993 dla Jon Koslowsky Emmy Emmy Najlepsza charakteryzacja w serialu w roku 1991 Emmy Emmy Najlepsze fryzury w serialu w roku 1989 DGA DGA Najlepsze osiągnięcie reżyserskie w serialu dramatycznym wyświetlanym wieczorem w roku 1991 dla Michael Zinberg Eddie Eddie Najlepszy montaż godzinnego serialu telewizyjnego w roku 1993 dla Jon Koslowsky oraz 29 nominacji

obsada

(1106)
pokaż:
 
Scott Bakula Scott Bakulajako: Scott Bakula Doktor Sam Beckett / John Beckett
Dean Stockwell Dean Stockwelljako: Dean Stockwell Albert "Al" Calavicci
Deborah Pratt Deborah Prattjako: Deborah Pratt Ziggy / Troian Claridge (głos) (narrator)
Jamie Walters Jamie Waltersjako: Jamie Walters Młody Max / Al "Bingo" Calavicci

ocena aktorów w serialu

Scott Bakula
rola: Doktor Sam Beckett / John Beckett
8,6 35 głosów
Dean Stockwell
rola: Albert "Al" Calavicci
8,6 26 głosów

Sam Beckett jest naukowcem, który chciał udowodnić, że człowiek może podróżować w czasie. Razem z grupą innych fascynatów tej teorii tworzą akcelerator, który ma mu to umożliwić. Kiedy Beckett dostaje się do maszyny udaje mu się rzeczywiście przenieść w czasie, ale jest kilka minusów. Po pierwsze jest tylko duszą w ciele innej osoby, a po drugie nie może wrócić do swoich czasów !!! Potem orientuje się, że ludzie, do których ciał trafił znajdują się na życiowym zakręcie, który właśnie Beckett musi rozwiązać. Pomaga mu w tym Al, znajomy z instytutu pod postacią hologramu. Po każdej wypełnionej misji doktor jest przenoszony do innego miejsca w innym czasie - niestety Beckett nigdy nie wie co to będzie za miejsce, dlatego jego droga do domu będzie bardzo długa. Serial ten składa się w sumie z 97 odcinków.

recenzje użytkowników

Na razie nikt nie dodał recenzji tego serialu. Możesz być pierwszy! Dodaj swoją recenzję.

pozostałe informacje o serialu
Zagubiony w czasie

muzyka:
(więcej...)
zdjęcia:
(więcej...)
na podstawie:
 
oceń twórców
studio:
  • Belisarius Productions
  • Universal TV
kraj:
USA
inne tytuły:
(więcej...)
  • Zdjęcia do serialu powstały w: Simi Valley, Newhall, Lancaster, Long Beach (Kalifornia, USA).
  • W odcinku "The Color of Truth" (I seria) gdy Sam wychodzi z więzienia, w lustrze widzimy jego odbicie, a nie osoby w którą "wskoczył" (Jessie)
  • Odcinek "Camikaze Kid" (I seria) - tuż przed skokiem Sam całuje młodą dziewczyną, w tle leci piosenka "Let It Be Me", aczkolwiek wersja ta pochodzi z 1964, a odcinek opowiada o wydarzeniach z 1961 roku.
zobacz wszystkie tematy na forum

twórcy strony zobacz więcej

Cieszymy się, że Ty też masz łeb pełen filmów i chcesz podzielić się swoją wiedzą z innymi.
Niniejsza strona została utworzona dzięki takim jak Ty! Najwięcej treści dodali:

Dowiedz się więcej o