serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Zagubiony w czasie

Quantum Leap
2022
42m
5,4 130
ocen
5,4 10 1 130
Minęło prawie 30 lat, odkąd dr Sam Beckett wszedł do akceleratora kwantowego skoku i zniknął na dobre. Teraz nowy zespół naukowców pod wodzą fizyka Bena Songa zamierza... więcej

Ten serial nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Zagubiony w czasie zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Zagubiony w czasie
Zwiastun nr 1 (sezon 1)
Zagubiony w czasie
Spot nr 1 (sezon 2)
nr 1 (sezon 1) 2022-09-10T09:34:37 https://fwcdn.pl/webv/25/00/62500/62500.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/97/10019197/Quantum.vp9.1080p.webm

Minęło prawie 30 lat, odkąd dr Sam Beckett wszedł do akceleratora kwantowego skoku i zniknął na dobre. Teraz nowy zespół naukowców pod wodzą fizyka Bena Songa zamierza wrócić do badania niezwykłej maszyny, aby poznać tajemnice jej oraz jej twórcy. Wszystko jednak się zmienia, kiedy doktor Song niespodziewanie przenosi się do przeszłości i także zostaje zagubiony w czasie.

na podstawie
Donald P. Bellisario (serial TV) / Dean Georgaris (materiały do scenariusza, historia) ...więcej
studio
Belisarius Productions / Universal Television
tytuł oryg.
Quantum Leap
inne tytuły
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

sezon 1 odcinek 12 Lipa

ocenił(a) serial na 7

Chyba najsłabszy odcinek. Tak śmierdzi propaganda jak w najgorszych produkcjach netfliksa. Obejrzany na podglądzie, no az się słabo robiło.

Odcinek jak i prawie cały serial to tęczowa propaganda. Szkoda mi tylko prawdziwych kobiet które muszą rywalizować z przebierańcami.

oni wstępują w niego? a jak skacze dalej to wracają? i nic nie pamiętają? czy są na bieżąco? -bo lipa tak na przykład obudzić się w kosmosie, trzymając się mira bez linki zabezpieczającej...

Na Fox od 6 marca.

Sezon drugi jest o wiele slabszy od i tak słabego sezonu pierwszego. Ckliwe dyskusje, brak jakiegoś punktu do którego to dąży.
Jak tak będzie dalej to 3 sezonu nie będzie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones