PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=555591}
7,5 15
ocen
7,5 10 1 15
Zakład o miłość - czyli jak znaleźć chłopaka w 258 dni
powrót do forum serialu Zakład o miłość - czyli jak znaleźć chłopaka w 258 dni

obejrzenie całego serialu, nawet w oryginale? Jeśli tak, to gdzie można go znaleźć?

sossnare

Cho mikuj -> "Malgola-Telenowele" :)

lotte_fw

Znalazłam tego chomi, ale Ciegi nie ma... I dziękuję za sygnał.

sossnare

Jest. Wczoraj ściągałam odcinki. :)

sossnare

http://chom iku j. pl/Malgola-Telenowele/Zak*c5*82ad+O+Mi*c5*82o*c5*9b*c4*87+-+Ciega+a+citas+(Ca*c5 *82y)

Musisz usunąć spacje. :)

lotte_fw

do odcinka 23 mam, ale potem nie mogę znaleźć u Malgola-Telenowele tam widzę jedynie luz maria i inne, które mnie nie interesują....

sossnare

Na chom iku Malgola-Telenowele jest 120 odcinków serialu Ciegas a citas. Nie wiem jakim cudem szukasz, że nie znajdujesz, ale ok. Pomogłam najbardziej jak umiałam, bo wkleiłam Ci nawet link bezpośrednio do serialu, nie wiem jakim sposobem nie umiesz z tego skorzystać. :)

lotte_fw

Mam nadzieję, że nie uznasz mnie za natrętną, gdy poproszę Ciebie o krok po kroku z tym linkiem, tzn. które to są spacje? czy to są plusiki, czy gwiazdki, czy coś innego? Plis!

sossnare

Wikipedia -> spacja :)

lotte_fw

Ok. Nie narzucam się.

lotte_fw

Hej! A jednak się ponarzucam, bo wreszcie zobaczyłam te spacje, o których mi napisałaś! Duże DZIĘKI! I pozdrowiska!

sossnare

Jakie jest zakończenie tego serialu? Oglądam Singielke i jestem ciekawa jak może się ona skończyć

DarkAngel1989

Ponoć miał być trzeci sezon, ale ta przeklęta oglądalność i raczej nic z tego nie będzie... A co do zakończenia, to mam taką myśl, że dogadają się z Tomciem w ostatniej chwili...

sossnare

tylko nie to ;/ Jestem zdecydowanie fanką Wilka i Singielki między nimi się przynajmniej coś dzieje

DarkAngel1989

Wilk jest fajny, ale z "bagażem"... A to oznacza szarpaninę emocjonalną, bo dzidzia zawsze będzie chciała mamusię i tatusia... pogodzić....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones