PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=625219}

Zakazane uczucie

La que no podía amar
7,3 1 340
ocen
7,3 10 1 1340
Zakazane uczucie
powrót do forum serialu Zakazane uczucie

Wiem że ta telenowela już leciała ale ja pozwolilam sobie znów ją obejrzeć .Ponownie
chciałam zobaczyć jak Rogelio zdobywa Paule . Ten serial jest boski ,a Rogelio to mega
cudowny prot ,jednym słowem uwielbiam go .

A mam pytanie :)
Zakazane uczucie leci gdzieś w TV, czy oglądasz na własną rękę? Bo gdyby leciało to chętnie bym ponownie obejrzała :)

użytkownik usunięty
justy18

Już nie oglądam tydzień temu ją zakończyłam i powiem ci że czym częściej ją oglądam tym ona mi się bardzo podoba .Zakazane uczucie jest na ;;daymiliton'' są tam wszystkie odcinki . Napewno znów do niej wróce

Dzięki za odpowiedź :)
No ja też mam wrażenie, że niedługo obejrzę ją po raz kolejny :)

użytkownik usunięty
justy18

Nie ma za co , wiesz lubie te telke ,bo chociarz ma dużo odcinków to wcale się nie dłuży , mam pytanie koga najbardziej lubisz w tej telce ,bo ja oczywiście Rogelia przez całą telkę ,Rozaure też od początku do końca ,Marie ,ale wtedy gdy się kłuciła, z Rosaurą Ane Paule wtedy gdy nie beczała i wiedziała że kocha Rogelia , lubię też Bruno ,Cyntie, Efraina ,Hugo ,a h prawie wszyscy fajnie grali ,tylko mnie wnerwiało stkanie Gustawa i jak ciągle nachodził Paule.

Ja właśnie wolałam żeby Ana Paula była z Gustavem :)
A lubię jeszcze Cynthię i Bruna :)

użytkownik usunięty
justy18

Ja Gustava nie znoszę przynudzał tylko ,a Rogelia uwielbiam bo zawsze powiedział coś zabawnego nie p

Nie oglądałam tej telki :)

użytkownik usunięty
justy18

Ja ją oglądałam i mówię ci że jest świetna , proci przecudowni ,nie denerwujący ,bochaterką jest Andrea adwokatka ,tak samo bochater Eduardo też jest Adwokatem ,talelka niema dużo odcinków i jest interesująca co rusz wychodzą niespodziewane tajemncie , Andrea nie jest typowa płaczką zawsze dawała sobie radę , tak samo Eduardo jest tak samo cudowny jak ona ,mówię ci to najlepsi proci ze wszystkich starszych telek ,nie chce ci nic nakazywać ale jeśli chcesz to obejrzyj ją jest na yutube ,daja ci gwarancję że nie będziesz żałowała ,bo telka jest naprawde warta obejrzenia ,niema w nej bzdór wszystkie wątki dobrze opracowane a ,villiani ,też superowi .Zakazane uczucie napisałaśże już oglądałaś to może skuś się na;; Potęge miłości'' jeśli chcesz????

użytkownik usunięty
justy18

Albo nawet po Zakazanym uczuciu obejrzyj;; bo ta telka też jest tak samo cudowna.

No może niedługo się skuszę skoro tak polecasz :)

użytkownik usunięty
justy18

Jeżeli ją obejrzysaz to mi napiszesz jak Ci się ona podobała ,bo mnie bardzo mocno ,

Ok, ale to za jakiś czas dopiero :)

użytkownik usunięty
justy18

Nie ma sprawy,mam nadzieję że ta telka nie będzie usunięta z utyube ,

ocenił(a) serial na 9

Hej właśnie zacząłem oglądać tą tel jeszcze raz ale nie za bardzo uśmiecha mi się oglądanie aż tylu odcinków ;D Możesz mi powiedzieć od którego odcinka mniej więcej Ana Paula zaczyna odwzajemniać uczucia Rogelia ?

użytkownik usunięty
marekwyszosiat

Ona będzie coś czuła chyba przed 40 odcinkiem , nawet w nim powoli się zakochiwała ,ale czar pryśnie gdy znajdzie ,rzeczy Gustavo w gabinecie Rogelia ,wtedy będzie myślała ,że Rogelio jest zabujcą jej chłopaka ,i go z nienawidzi ,póżniej ucieknie i spotka na plaży tego niby zmarłego narzeczonego ,

Ana coś zacznie czuć przed setnym odcinkiem ,ale nie będzie za bardzo pewna co czuje .wiem ,że tak naprawde się w Rogeliu zakocha w 106 odcinku .

A oglądałeś tą telkę wogule kiedyś ? Powiem Ci ,że ta telka mi się bardzo podobała mimo,że ma aż 162 odcinki wcale się nie dłuży ,Rogelio był świetny , dużo fajnych osób

ocenił(a) serial na 9

Oglądałem jak leciała po raz pierwszy u nas w tv. U mnie oglądanie telenoweli to taki rodzinny rytuał ogląda babcia mama siostry więc i ja siłą rzeczy :D A ta tel spodobała mi się szczególnie bo główny bohater tak jak ja jeździ na wózku.

ocenił(a) serial na 9
marekwyszosiat

Aha no i dziękuje za wskazówki ;)

użytkownik usunięty
marekwyszosiat

Nie ma za co ,)))wiesz uwielbia tę telke , gdy pierwszy raz zobaczyłam te telke ,spodobała mi się ,i tak jest do tej pory ,Ona jest na pierwszym miejscu moich ulubionych telek ,a dzięki Jorge Salinasowi ,to mega cudowny aktor ,lubie jego gre ,

użytkownik usunięty
marekwyszosiat

Mnie też spodobał się Rogelio ,pierwszy prot ,który jest niepełnosprawny , Chociarz jedna telenowela w ktorym pokazane jest ,że nie pełnosprawni też mogą kochać i być kochani ,nie tylko ci zdrowi ) ,podobało mi się najbardziej jak Rogelio zdobywał Paule.

Pewnie rozumiałeś jego wybuchy złości ,bo sam jestęś w takim stanie )

ocenił(a) serial na 9

Sam nigdy ich nie miałem xD ( nie zdarzyło mi się nikogo lać szpicrutą xD ) ale może dlatego że ja jestem w takiej sytułacij od zawsze a Rogelio kiedyś chodził to różnica

użytkownik usunięty
marekwyszosiat

Masz racje ,) Teraz o telce ,kto według ciebie bardziej pasował do Any Pauli , ))
, Gustavo , czy Rogelio ,bo mnie Rogelio ładnie ze sobą wyglądali ,mimo różnicy wieku ,spodobali mi się od pierwszego odcinka , i chciałam aby byli razem ,ten Gustavo to takie ciepłe kluchy denerwowało mnie jego stękanie nie przepadam za nim.

ocenił(a) serial na 9

Gustavo był bardzo bezbarwny Rogelio to facet z klasą i dla mnie to on bardziej pasował do Any ;) To chyba jedyna tel gdzie to widzowie wymusili zmianę scenariusza

użytkownik usunięty
marekwyszosiat

Właśnie Rogelio był fajną postacią ,nie znisłabym gdyby Paula nie byłaby z nim ,

który odcinek oglądasz ?

ocenił(a) serial na 9

Obecnie ten w którym wychodzi na jaw że to Elsa zabiła ojca Any. Ja tak skacze sobie po odcinkach nie bardzo chce mi się oglądać tych w których Ana jest zła/nienawidzi Rogelio ;)

użytkownik usunięty
marekwyszosiat

Ja wole oglądać odcinek po odcinku ,telke ,która mi się bardzo podoba.

ocenił(a) serial na 9

Hehe mi szkoda trochę czasu oglądać 2 razy to samo więc wole tylko te najlepsze fragmenty a najlepsze fragmenty to te w których Ana jest w dobrych stosunkach z Montero

użytkownik usunięty
marekwyszosiat

Tak ,jeszcze gdy ich pokazują fajna piosenka leci Corre ,corre ,uwielbiam ją jest przecudowna , nawet ładniejsza niż gdy pokazują Paule z Gustavem .

ocenił(a) serial na 9

Jesse & Joy ;) Też lubie ten kawałek ;)

użytkownik usunięty
marekwyszosiat

Do tej pory go słucham ,wiesz słuchałam różne piosenki z telek ,podobały mi się ,ale potem mnie znudził ,ale, Corre ,Corre ,Jesse i Joy ,ubustwiam nadal ,to prześliczna piosenka ,pasująca do moich ulubionych protów

ocenił(a) serial na 9

Ja teraz słucham kawałka z Burzy ;)

użytkownik usunięty
marekwyszosiat

Nie oglądam tej telki ,naczytałam się o niej różnych opini o protce ,że była sztywna w graniu ,pozatym levy już mnie znudził same telenowele z nim wykupili mam dość tego lalusia

ocenił(a) serial na 9

No niestety Navarette jest bardzo sztywna ( widać to nawet po mimo polskiego lektora a to zawsze odwraca uwagę od gry tak jak napisy przynajmniej tak jest w moim przypadku Przekonałem się o tym gdy oglądałem taki serial najpierw Glee bez napisów potem zzz :D ) Williamem można się porzygać Ale sama telenowela ma coś w sobie przyciągającego Może to że dużo się w niej dzieje a nie tak jak w innych połowa to rozmowa bohatera z samym sobą a druga to retrospekcja Ja osobiście polecam ;)

użytkownik usunięty
marekwyszosiat

Ale Levy już mnie znudził ,być może gdyby grał tam kto inny ,kto wie ,ale dzięki za propozycje ,może kiedyś się skusze

ocenił(a) serial na 9

Nie ma za co ;)

użytkownik usunięty
marekwyszosiat

Fajna scena była z kwiatami gdy Rogelio pokazał Anie Pauli ,kwiat ,a potem cały bukiet z ukrycia ,uwielbiam te pare ,pasują do siebie ,naprawde ,wspaniałą telke nagrano ,nigdy mi się nie znudzi ,jest superowo czadowa ,Ana Paula i Rogelio , inni proci od wszystkich mi znanych telek .

Nie wiem czy oglądasz Mi corazon es tuyo ,podobno Levy ma zastąpić Pablo Montero ,kurcze tylko nie on ,każdy ,ale nie on .mam dość tego lalusia .

ocenił(a) serial na 9

No niestety nie oglądam bo nie znam hiszpańskiego ale bardzo chciałbym :) Niestety nie wiem kogo gra Montero więc się nie wypowiem :) Na pocieszenie powiem ci że dobrze ze nie Salinasa xD

użytkownik usunięty
marekwyszosiat

Ja ,też nie znam za bardzo hiszpańskiego ,ale oglądam tę telke ,to komediowa telenowele a Jorge gra tam ojca siedmiorga dzieci,,protkś jest Sylvi Navarro,

Też się ciesze ,ze Salinas ndal gra ,ale z drugiej strony,po takiej głupiej roli wolałabym aby tam nie grał ,powiem ci ,że to całkowicie odmienna rola niż w zakazanym uczuciu, dużo osób pisze ,że najgorszy prot ze wszystkich telek

ocenił(a) serial na 9

To aż tak źle ? A myślałem że to popularna telenowela

użytkownik usunięty
marekwyszosiat

Wiesz nie chodzi o telke ,bo jest dość fajna tylko o role prota ,wielu narzeka na jego bohatera ,że gra idiote ,który nie może przejrzyć na oczy jaka jest jego ,żone ,mnie np to nie przeszkadza ,bo lubie tego aktora ,ale denerwują mnie negatywne komenty

ocenił(a) serial na 9

No wiesz nie da się wszystkim dogodzić ;) A ślepota bohaterów to dosyć powtarzający się problem w telenowelach ;)

użytkownik usunięty
ocenił(a) serial na 9

Witam ;) wyobraź sobie że nadal czasami wracam do Zakazanego :D Mam do ciebie pytanie może będziesz kojarzyć i ja szukam i szukam a znaleźć nie mogę. Pamiętasz może w którym mniej więcej odcinku Rogelio opowiada Anie historię jak jego ojciec wykupił długi karciane ojca Bruno ?

ocenił(a) serial na 9

Pamiętasz z którego odcinka pochodzi ta scena ? ;)

użytkownik usunięty
marekwyszosiat

Nie pamiętam ,może zaytaj kogoś innego ,..Ale jak mi się przypomni to napiszę ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones