PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35975}
7,6 985
ocen
7,6 10 1 985
Zaklęty dwór
powrót do forum serialu Zaklęty dwór

Irytuje mnie ogromnie to że w tv publicznej czy to na kanale Seriale czy też innych puszczają po kilka razy te same beznadziejne seriale, a takiego jak Zaklęty Dwór z tak doskonałą obsadą nie widziałem od wielu lat.

stass

W pełni popieram! Co oni tam robią w tej telewizji i za co biorą pieniądze? Ile razy nastawiam Kino Polska to jak nie Stawka większa niż życie to Czterej Pancerni i pies, ewentualnie w przerwie Wojna domowa... do obrzydzenia. Czy ktoś ma na to jakiś wpływ?

ocenił(a) serial na 9
stass

Dobra wiadomość to taka, że dzisiaj, na TVP KULTURA pierwszy odcinek. Zła -wiadomość- godzina emisji - 15:20. W tym tygodniu akurat mam urlop obejrzę..ale potem? Kto wymyśla godziny emisji?

stass

Serial emitowany zazwyczaj w wakacje. Obecnie w TV Polonia, w soboty o 11.00.

stass

Film uważam świetny i ponadczasowy. Oczywiście rzadko puszczany w TV, podejrzewam w tym ręce kościoła. Jak widzę scenę kiedy Wilhelmi każe modlić się księdzu za zdechłego charta (scena jest długa), to zastanawiam się jak coś takiego mogło przejść w głębokim PRLU; jestem szczerze w szoku że taka scena powstała w czasach kiedy kościół był nietykalny i za ludzi uważany na "święty i nieskazitelny".

ocenił(a) serial na 7
stass

http://freedisc.pl/ziomek72,f-392237,1976-zaklety-dwor-01-avi

ocenił(a) serial na 7
Dar0962

denerwujące reklamy, słaba jakość, ale jak komuś zależy, jakoś to zniesie ;-)

stass

Na VOD TVP jest już po rekonstrukcji cyfrowej

ringhult

Podbijam - dostępny na stronach TVP:
https://cyfrowa.tvp.pl/website/zaklety-dwor,40813703

stass

Na TVP Kultura od 15 maja - Chociaż coraz mniej oglądam TV, to za tą stację TVP ma u mnie plusa :)

stass

Dokłądnie. Wolą ogłupiać ludzi byle gównem.

ocenił(a) serial na 10
stass

Leci od dwóch dni na kanale tv kultura o 11,po dwa odcinki

stass

Drogi przyjacielu. Ten film jest niepoprawny politycznie bo budzi nadzieję na lepszą przyszłość. A w dodatku sugeruje działanie do walki o wolność narodową mimo tyrani systemu. Dlatego ten film jest skazany na półkę. A to co leci w TV to odwracanie uwagi od spraw ważnych i pranie mózgów. Piszę ten tekst w 2022roku. Nic się nie zmieniło........

Walerian_Piecyk

Tak, wciąż Polacy muszą walczyć z POwcami o swój kraj.

ocenił(a) serial na 7
Pawel_Mi_filmweb

Ha ha ha... Na szczęście wygrali z pisiorami!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones