PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=236095}

Zaklinacz dusz

Ghost Whisperer
7,3 30 975
ocen
7,3 10 1 30975
Zaklinacz dusz
powrót do forum serialu Zaklinacz dusz

zaklinaczka duchów

ocenił(a) serial na 8

czy melinda będzie za Samem i czy będzie wiedziała i tym że Sam to Jim chciała bym wiedzieć bo jestem dopiero przy 4 sezonie 7 odcinku. Pozdrawiam Katarzyna :-)

ocenił(a) serial na 7
kasia_281

Tak, będzie Sam'em i Melinda będzie wiedziała że Sam to Jim...(pewnie jakby nie wiedziała że Jim weszedł w Sam'a to pewnie w ogóle nie byłaby z Sam'em) ;d Chociaż Sam nie będzie pamięć (prawie nic) z życia Jim'a (tylko że został postrzelony, i że chciał mieć dzieci) ale póxniej wróci Jim'owi (niby Sam'owi)pamięć (wszystko się przypomni, chwile spedzonę z Melindą)

ocenił(a) serial na 10
rozani2

Ciekawie to wymyślili... ja jestem dopiero przy 6 odcinku, kiedy Jim umarł i czekam na następny odcinek, który będzie jutro na TVN7 ;-) Myślę, że teraz te odcinki będą ciekawe ;-)

monisia130995

Ile ja się naryczałam na tym odcinku... Chyba tylko "Titanic" może równać się ilością wylanych łez ze śmiercią Jima.

użytkownik usunięty
rozani2

Wg mnie tylko Melinda jest w stanie widzieć twarz Jim'a. (również w V sezonie),ze względu na swój dar oraz bliskość dusz Jim'a do Melindy. Jak już wcześniej napisałem w innym wątku; Moim skromnym zdaniem(mam taką małą teorię),ze względu na to,iż wstąpienie to wakującego ciało jest bardzo energochłonne dla ducha,to przez te pierwsze chwile,duch Jim nie był w stanie wywołać u Melindy silniejszej wizji,z upływem czasu zregenerował siły i walczył z pamięcią komórkową Sam'a(co nuż były wspomnienia,silne uczucie do Melindy,o bólu w ramieniu,wiedza o I pomocy). MEGA SPOILER Jakby nie ta wyprawa pod wodą w 18 odcinku IV sezonu ( i nie omal śmierć przez utonięcie oraz uderzenie w głowę) pamięć komórkowa by nie znikła. Wówczas cała świadomość JIm'a wróciła wraz ze wspomnieniami,teraz całą energię poświęcał podświadomie na tego rodzaju wizje.

ocenił(a) serial na 10

Zastanawiam się dlaczego jeżeli Melinda widzi tego Sama, a nie Jima, to czemu właśnie w serialu pokazują nam Jima, a jedynie w lustrze Sama...

użytkownik usunięty
monisia130995

Właśnie Melinda widzi wizerunek Jim zamiast Sam'a. Tylko,że na początku dusza Jima nie była na tyle silna aby bez przerwy podsyłać Melindzie wizję.;)

ocenił(a) serial na 10

No bo jak jeszcze ten Sam leżał w szpitalu to mówiła temu Eliemu, że widzi Sama, ale wie, że tam w środku(w nim) jest Jim...i tyle było.. A teraz już widzi Jima?

użytkownik usunięty
monisia130995

Dokładnie, bo jak leżał w szpitalu jego dusza po (tym energochłonnym wstąpieniu) nie miała na tyle energii aby wywołać u Melindy wizji. Taka jest moja teoria xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones