serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Zakochani po uszy

2019 - 2021
22m
7,2 4 442
oceny
7,2 10 1 4442
Serial obyczajowy o miłości i przeznaczeniu pozwalający zagłębić się w meandry uczuciowego trójkąta. Zobacz pełny opis
Zakochani po uszy zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

Asia i Piotr poznali się 10 lat temu jako nastolatkowie i zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia. On, syn cenionej profesor stomatologii, z dobrej krakowskiej rodziny, spędzał beztroskie wakacje nad jeziorem; ona, dziewczyna z Nowej Huty, dorabiała pracując w lokalnej karczmie. Rodzące się uczucie brutalnie przerwała dziewczynaAsia i Piotr poznali się 10 lat temu jako nastolatkowie i zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia. On, syn cenionej profesor stomatologii, z dobrej krakowskiej rodziny, spędzał beztroskie wakacje nad jeziorem; ona, dziewczyna z Nowej Huty, dorabiała pracując w lokalnej karczmie. Rodzące się uczucie brutalnie przerwała dziewczyna Piotra, Sylwia, sprytna intrygantka, która już wtedy postanowiła, że Piotr zawsze będzie należał do niej i nikomu nie pozwoli go sobie odebrać. Za pomocą wyrafinowanej intrygi Sylwia doprowadziła do tego, że Asia została wyrzucona z pracy w karczmie w atmosferze skandalu, natomiast Piotr nigdy jej nie szukał, bo po wypadku na łódce stracił częściowo pamięć. Spędził sporo czasu w szpitalu, a później niewiele pamiętał z tamtych wakacji. Po latach Asia i Piotr spotykają się przypadkiem w kamienicy, gdzie Piotr od kilku lat prowadzi z dwoma kolegami klinikę dentystyczną, a Asia właśnie otwiera z chłopakiem swojej przyjaciółki gabinet weterynaryjny. Asia bardzo szybko na nowo zakochuje się w Piotrze i czuje, że skądś się już znają, ale nie może sobie przypomnieć, skąd. Piotr natomiast jest przekonany, że widzi ją po raz pierwszy w życiu. Sylwia knuje i intryguje, żeby trzymać oboje z daleka od siebie, ale mimo wszystko prawda wychodzi na jaw, a Piotr zaczyna sobie powoli przypominać Asię i historię tamtych wakacji. W dodatku ma coraz większe wątpliwości co do swojego związku z Sylwią, który nie układa się po jego myśli. Piotr marzy o założeniu rodziny, a Sylwia najbardziej pragnie luksusowego, bezproblemowego życia, którym można chwalić się na Instagramie. Czy Piotr wybierze młodzieńczą miłość? A może zdecyduje się na pozostanie u boku wieloletniej partnerki?

studio
TVN 7
tytuł oryg.
Zakochani po uszy
inne tytuły
Zdjęcia do serialu kręcono w Krakowie (Polska).
Charakterystyczną cechą serialu są sekwencje InstaStories z udziałem bohaterów, przedstawione na zakończenie każdego odcinka.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Jak w tytule. Po drugim odcinku można śmiało stwierdzić, że poziom tego serialu, gra aktorów ( szczególnie tej pseudo-gwiazdy wrednej laski doktora) to totalne dno. Co druga scena wywołuje już nie tyle sarkastyczny śmiech, co kompletne zażenowanie tak niskim poziomem.

Jak można było się spodziewać- kolejny klon klona brzyduli. Role tak przerysowane i tak odrealnione ze szkoda gadać. Tutaj nic się nie zgadza. Myśle że szybko zniknie z anteny.

Dialogi, Aktorstwo i scenariusz są tak okropne że powinny służyć jako materiał szkoleniowy mówiący jak nie robić seriali.

relacje z wypasu owiec na youtube. 8 godzin świetnej zabawy w porównaniu do 21min tego serialu.

Fajny serial

ocenił(a) serial na 10

Moim zdaniem jest to całkiem przyjemny serial. Chce się go oglądać. Nie jest aż tak oczywisty jak pisze wiele osób. Nie jest na takim poziomie jak np. Diagnoza czy te nowe seriale jak Szóstka. Ale czy nie macie dość tego że TVN robi seriale tylko w tych ciemnych barwach i take przygnębiające. Przyda się jeden taki...

Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones