PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=737516}

Zamęt

Quarry
7,4 2 938
ocen
7,4 10 1 2938
Zamęt
powrót do forum serialu Zamęt

https://naekranie.pl/aktualnosci/zamet-skasowany-nie-bedzie-2-sezonu-1907200

pogodno_2

skandal i nierozumie :( ja jestem po 4 odcinku wciagajacy serial jak rzadko ktory.

Alamar

Niestety, czasem tak jest, ja też nie rozumiem takiej decyzji.

ocenił(a) serial na 10
pogodno_2

Skandal!

aborygo

Zgadzam się, tylko co z tego? ;)

pogodno_2

treść

ramed

Czego treść?

pogodno_2

Pogodno Szczecin?
Miało być, że się zgadzam. Ale jak klikniesz WYŚLIJ za szybko to wyskakuje wyraz "treść".

ramed

Mózg mi sie zawiesił od próby zrozumienia Twojej wypowiedzi. Ale przeczytałam kilka razy, wróciłam wyżej i....aaaaaa, teraz rozumiem ;)

pogodno_2

Szczecin?
Podobnie zrobili z serialem Damnation (ogladalem na Netflix). I co ciekawe, ten sam aktor grał w obu serialach, ma chłopak pecha.
Wczoraj też kliknąłem za szybko i wyskoczył post "treść" ;)

ramed

Szczecin? Nieee, wręcz odwrotnie ;) Ha, ha, ha, Ty strasznie szybki jesteś. Z klikaniem ;) Coś jest na rzeczy z tym aktorem. Dwa tytuły z rzędu. Nie widziałam drugiego, ale miałam w planach.

pogodno_2

Ja ten Damnation porzucam, bo skoro zrezygnowali z niego to szkoda czasu. A mało jest takich seriali o tamtych czasach :(
Zamęt był świetny, słabo się postarali z tą kontynuacją, myślę, że mogli popróbować sprzedać się innej telewizji.

ramed

Zamęt mi się podobał. Myślę, że dziś jest taki przerób scenariuszy, pomysłów i jeszcze kasy na to, że stacje mają w czym wybierać, więc przebierają i wybrzydzają.

pogodno_2

Tak ale jest tyle choojowych seriali a takie perełki likwidują.
Słabo.

ramed

To fakt ;) Niezależnie od tego, na szczęście, jest z czego wybierać. Ba, czasem, aż za bardzo. Mnóstwo się tego produkuje, ja muszę część odsunąć w czasie, bo go nie starcza.

pogodno_2

No pełno tego jest dzisiaj. Ale tak przykre jest, gdy świetny serial usuwają. Kilka takich już było. A seriale szmirowate ciągną po 10 sezonów.
A jakie seriale lubisz?

ramed

Ja to maniaczką kryminałów jestem, więc nie narzekam. Ale, dla oddechu, bardzo chętnie sięgam tez po inne, obyczajowe, komedie. Już mi się zdarzyło przedawkować te moje klimaty, więc równowaga jest konieczna. Jak zobaczyłam genialny "The Killing", wpadłam i tak zostało do dziś.

pogodno_2

Polecam Ci euro

ramed

Znam wszystkie, nie widziałam tylko Nobla i Faudy. Tytułów, naprawdę dobrych jest w luj. Ja polecam, poza tymi, przede wszystkim "The Killing", "Most nad Sundem", "Shetland", "Vera", "Broadchurch", "Unforgotten" i jeszcze wieeeele innych ;)

pogodno_2

Wiadoma sprawa. Ten Nobel i Fauda to mniej policyjne, bardziej militarne.
Jeszcze:
- Sprawy Jacka Taylora
- Dexter
- Intruz
- Hotel Beau Séjour

ramed

Jeszcze trzeba sobie zakupić drugie zycie, żeby to wszystko ogarnąć ;)

pogodno_2

Co racja to racja, chociaż teraz mozna oglądać np. Netflixa na telefonie i troszkę (awaryjnie) może to ułatwić sprawę.

P.S
Widziałem, że w innym temacie facet ze Szczecina męczył Cię też pytaniem, skąd u Ciebie pogodno ;)

ramed

Ha, ha, ha, nigdy nie sądziłam, że moje "pogodno" będzie tematem dyskusji ;)

pogodno_2

No pewnie, lokalni patrioci zawsze wyłapią takie niuanse.

ramed

Ale ja reprezentuję miasto stołeczne....Kraków ;)

pogodno_2

Tak, ale miałem na myśli tych zainteresowanych Twoim loginem :)
No i każda gadka jest dobra na podryw hehe

ramed

Ha, ha, ha, ha, ha,,,,,,ale się ubawiłam! ;)

tix666

Ta wypowiedź wymaga omówienia, więc poproszę ;) Chodzi o skasowanie drugiego sezonu?

pogodno_2

tak, wlasnie skonczylismy pierwszy

tix666

Rozumiem, że należysz do grupy żałujących pozbawienia nas drugiego sezonu? ;)

pogodno_2

Czy mimo braku drugiego sezonu warto obejrzeć pierwszy? czy na końcu jest jakiś cliffhanger, który mnie zdenerwuje? ;P

Necro_feel

Ha, ha, ha, ale się ubawiłam....hmm....żebym ja jeszcze wiedziała, co mogłoby Cie zdenerwować ;)

pogodno_2

No wiesz, obejrzę pierwszy sezon, na końcu będzie cliffhanger, a nagle pojawia się świadomość, że drugiego sezonu, kontynuacji, która odpowie na wszystkie pytania nie istnieje i nie powstanie! To może być właśnie denerwujące. W takim wypadku wolałbym w ogóle nie zaczynać przygody z serialem ;)

Necro_feel

No wiesz, ryzyko istnieje zawsze. Powiem tak, obejrzyj ten serial na moją odpowiedzialność. Jakby co, wiesz, gdzie mnie szukać ;) Wezmę na klatę, masz na papierze ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones