PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=737516}

Zamęt

Quarry
7,4 2 938
ocen
7,4 10 1 2938
Zamęt
powrót do forum serialu Zamęt

... niezły klimat, scenografia, ale słabe aktorstwo ... dialogi niedobre ... zmarnowany potencjał

ocenił(a) serial na 8
tkow

Witam, mógłbyś się jakoś odnieść i wskazać seriale które cenisz, żebym miał jakąś próbkę czego byś oczekiwał/a.

Broń Boże nie chodzi mi tu o jakiś shitstorm, tylko ciężko skomentować skoro nawet nie wiadomo co jak oceniasz, pozdro.

mitrus80

Zmieniłem ustawienia ... możesz sobie obejrzeć.

ocenił(a) serial na 8
tkow

No cóż niewiele mi to rozjaśniło. Widzę że oceniłeś Fargo na 7 więc teoretycznie Quarry dostałby ode mnie 6 przy takiej ocenie Fargo (u mnie Fargo 9). Hmmm, nie wiem... wg mnie Quarry jest jednym z lepszych nowych seriali, faktycznie może dialogi i stałe zapytania głównego bohatera "are you ok?" do żony mogą drażnić, ale t.zw. "aktorstwo" to już sobie każdy odbiorca indywidualnie ocenia, wg mnie jest bardzo dobrze.

mitrus80

Ewidentnie brakuje dobrej fabuły, kilku dobrych zazębiających się wątków ... z zaskakującymi zwrotami akcji. Wizualnie i muzycznie jest OK, Ale bez pomysłu na historię, a dialogi i aktorstwo to już niestety lipa ... robienie atmosfery na siłę. Jeżeli pomysł na historię byłby lepszy, to może i aktorsko byłoby to lepsze, bo nie musieliby się tak "prężyć". Ja osobiście się zawiodłem.

ocenił(a) serial na 3
tkow

niestety, dla mnie też rozczarowanie. historia w ogóle nie wciąga-obowiazkowa scena seksu (fajne ciało żonki notabene), smęcenie głwónego bohatera, jakby grał za karę, zleceniodawca, któremu wisi te 30tyś dol. to taki dobry wujek,nudne to wszystko.

krzys81

To tylko dowód, że serial to przede wszystkim scenariusz.

ocenił(a) serial na 3
tkow

masz rację, a w tym serialu scenariusz leży i kwiczy
do Fargo (serialu) ma się, jak pięść do oka

użytkownik usunięty
tkow

tez mnie te dialogi, fabula nie porywa. jakies to takie bez polotu, nudnawe
przynajmniej w 1 odcinku, na kolejne mnie nie cisnie

W 1,5h filmie można nastawiać w zależności od gatunku ... gagów, scen batalistycznych, mnóstwo efektów specjalnych, pościgów samochodowych, erotyki, krwi ... i jakoś tym film obronić. W serialu tego zrobić się nie da. Nie ma dobrej historii, nie ma dobrego serialu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones