PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=737516}

Zamęt

Quarry
7,4 2 937
ocen
7,4 10 1 2937
Zamęt
powrót do forum serialu Zamęt

Wrasta w lata 70 i miażdży klimatem. Aż by się chciało cały sezon obejrzeć. Robi wrażenie, a scena na samym końcu, wyborna.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
krzychu1526

Tak, ostatnia sekwencja była fantastyczna. Mam nadzieję, że to tylko namiastka tego, co będzie się działo. I ta muzyka! 3:36, odpalam kolejny odcinek.

ocenił(a) serial na 7
monio_93

Taki lekceważący uśmieszek przez wściekłość z papierosem w ręce :D
Ja też dzisiaj "chwyce" drugi odcinek

krzychu1526

Też mi się podoba, ze względu na ten klimat! Ale akurat ten serial przyjemnie mi się ogląda w porcjach. I mam nadzieję, że tak będzie dalej, bo wkurza mnie, że teraz tak się czasem robi seriale, że cały odcinek coś się smęci bez polotu, a dopiero na koniec akcja się zawiązuje i kończy wielkim cliffhangerem... I wtedy trudno się doczekać do następnego odcinka. Chociaż jak by był cały sezon, to pewnie i tak bym obejrzał w 3 dni... Na plus dla mnie jest to, że oglądając pierwsze dwa odcinki miałem wrażenie, że po prostu opowieść toczy się właściwym sobie tempem – tak jak autor chciał to opowiedzieć, a nie sztucznie na siłę według marketingowych reguł – chwila akcji, 90% wypełniacza, cliffhanger...

ocenił(a) serial na 6
krzychu1526

Serial jest nierówny.
Po bardzo dobrym pilocie jest kilka gorszych odcinków i z kilkoma absurdami.
Do tego tragiczna (sztuczna, sztywna itp, itd) kreacja detektywa Tommy Olsena przez Josha Randalla.

ocenił(a) serial na 7
mariuszkow

Po całym sezonie też tak stwierdziłem. Twórcy stracili pomysł i wyszło nijako. Końcówka jednak mnie zaskoczyła (wspomnienia akcji w Wietnamie). Spodziewałem się, że stało się tam coś drastycznego, ale nie spodziewałem się, że zostanie to przedstawione. Jakbym miał określić ten serial to taka trochę zapchajdziura, nostalgia nad latami siedemdziesiątymi pewnie lepiej odbierana w USA niż u nas. Wg. mnie ten wątek detektywa uciął się zbyt szybko, ale za to z przytupem.

krzychu1526

jestem po trzecim odcinku jest klimat i ciekawa akcja a serial swietnie sie oglada, oby tak dalej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones