Zamęt (2016)
Zamęt: Sezon 1 Zamęt Sezon 1, Odcinek 4
Odcinek Zamęt (2016)

Seldom Realized

56m
7,2 115
ocen
7,2 10 1 115
Zamęt
powrót do forum s1e4

Fajny odcinek. Ciekawe jak się to potoczy dalej skoro temat kuternogi już został rozwiązany. Właściciel hotelu - poczciwiec - od razu skazany był na śmierć.

Wiem, że niektóre osoby tu narzekają, że akcja za wolna, ale mi to nie przeszkadza. Może i faktycznie czasem się to wlecze, ale ja mam z tego i tak przyjemność i samo oglądanie wnętrz, samochodów, ubrań etc. daje mi frajdę ;-) Jest klimat i to jest ważne.

Ciekawe w jakim kierunku to dalej pójdzie, bo nie widzę tego tak, że przez następnych kilka odcinków Mac po prostu wykonuje kolejne zlecenia.

hogator

Coś mi mówi, że serial podąży tropem gliniarza, który ciągle węszy wokół "wypadku".

ocenił(a) serial na 8
hogator

"...bo nie widzę tego tak, że przez następnych kilka odcinków Mac po prostu wykonuje kolejne zlecenia." - Obawiam się że Quarry nie ma większego wyboru, przysługa za przysługę, poza tym sprawa zaginionych pieniędzy, detektyw na tropie, rozterki moralne, mroczna przeszłość i wspominki z Wietnamu, ukazywanie różnorakich smaczków Ameryki buntu lat 70-tych, na tle historycznym (afery autobusowe, Olimpiada w Monachium, pływak Spitz), wszystko okraszone muzycznymi klimatami Tennessee. To nie jest serial tylko z wyznaczoną ścieżką (w jakim kierunku ma iść) ma pokazywać czasy w których się dzieje. Trzeba to łykać jako całość Serial ma potencjał na coś lepszego niż "Fargo", dla mnie bomba. Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones