PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=112663}

Zatoka serc

Home and Away
6,5 129
ocen
6,5 10 1 129
Zatoka serc
powrót do forum serialu Zatoka serc

Dobry serial. Mimo iż nie dali od poczatku to jakoś można wkręcić się w fabułę. W końcu to soap opera hehe. Nagrywam regularnie na dvd. Polecam !

pstryk

Normalnie się zauroczyłam tym serialem po obejrzeniu filmiku ,który zamieściła koleżanka kiziax33 temat niżej i obejrzeniu kilku innych filmikach na YT ;) Wielka szkoda ,że tak mało jest dostępnych odcinków na YT (z 2011r.) ,bo są naprawdę świetne!
A właśnie,od którego odcinku Blink puszcza ? Z którego roku?
Szkoda,że dobre seriale, które są puszczane w naszej telewizji lecą na kanałach niedostępnych dla wszystkich,a na kanałach bardziej powszechnych puszczają po 10 razy to samo :/ Brak jakiegokolwiek urozmaicenia tylko jedno i to samo w kółko :/ Mogliby puścić ten serial na jakimś bardziej dostępnym kanale ,żeby większa ilość osób mogła oglądać(i nie koniecznie od początku np.odcinki z ostatnich lat) Wbrew pozorom ,że to soap opera według mnie ma ciekawą fabułę i fajnie się ogląda :) Również polecam i czekam z niecierpliwością na H&A na jakimś bardziej dostępnym kanale u Nas (mam nadzieje,że się doczekam ?)!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones