PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=208630}

Zbuntowani

Rebelde
7,4 8 805
ocen
7,4 10 1 8805
Zbuntowani
powrót do forum serialu Zbuntowani

kogo uważacie na największego przystojniaka w zbuntowanych?

ocenił(a) serial na 10
paaaulinka

oczywiście że Diego on jest nałprzystojniejszy

ocenił(a) serial na 10
xxAniaxx

Miguel ____________________
___________________________

ocenił(a) serial na 10
xxAniaxx

Alfonso a jak ! :D .....................

DulceAmarga

Miguel i Diego <333 ;* są cuuuudowni; boscy i w ogóle!

xxAniaxx

Diego?Tez fajny.Ale NAJLPESZY MIGUEL ON WYMIATA XD

paaaulinka

wszyscy sa fajni ale najwieksza metamorfozę przejdzie chyba Teo nie??

ocenił(a) serial na 10
miczka84

Oczywiście że Diegito ni i Teo też ale to po metamorfozie

paaaulinka

według mnie Miguel :)




ocenił(a) serial na 10
sLoNeCzKo0096

a według mnie to diego i giovani nawet jezeli jest gejem

ocenił(a) serial na 10
paaaulinka

Dla mnie najprzystojniejszy jest Tomas i Joaquin.

ocenił(a) serial na 6
Mimi_2

jak dla mnie to Miguel, ale Diego tez jest ladny no i moj ulubiony Giovanni x33 :P

ocenił(a) serial na 10
paaaulinka

moim zdaniem najprzystojniejszy jest Miguel x]

paaaulinka

Miguel ale tylko kiedy jest krótko ścięty po potem jak ma loczki to jakoś dziwnie wygląda. Diego też jest słodziutki ;)
Zapraszam na www.rbdrulezz.fora.pl

asi00la

Naj jest Diego...Pozniej Mig i Tomas :) Podrawiam:):)

ocenił(a) serial na 6
asi00la

masz racje, lepiej mu w tych którkich włosach, bo te loczki jakieś dzinwe są..:P

asi00la

Nom.Krotko sciety.Hehe.Thomas tez jest spoko.Ale Miguel najlpeszy.Inteligetny super po porstu :D.

ocenił(a) serial na 6
paaaulinka

miejsce 1: Diego
miesjce 2: Miquel
miejsce 3: Teo (ale to po tej "przemianie") , bo teraz to nie:PP

ocenił(a) serial na 6
Phonetique

a mnie jakos sie Teo nie podoba, nawet po przemianie ^^ ładny nawet jest, ale taki normlany ;d

Ayashi_2

Mi tez sie za bardzo nie podoba, ale jak juz to przed przemiana był lepszy....

paaaulinka

Według mnie Miguel (podoba mi się w dłuższych włosach) a później Diego:)

ewasia23

CO?!Nie załamujcie mnie!Jaki znowu Teo czy też Giovanni,Diego,Thomas?!Nic do nich nie mam oczywiście, ale oni wyglądają jak kompletne złamasy i 100 procentowe cioty.Co się stało z waszym gustem.Przecież najseksowniejszym przystojniakiem jest niegrzeczny JOAOUIN!!!(wybaczcie, bardzo żałuje ale nie mam "ku" na klawiaturze)Jakby co to rzecz jasna toleruję wasze zdanie.

Samanta03

Santos, Santos i jeszcze raz Santos! Co prawda jeszcze się nie pojawił ale czekam na niego z utęsknieniem.
Na drugim miejscu jest Gio [w 3 temporadzie], może jestem nieobiektywna ale uwielbiam Christiana, a tym samym mam słabość do Gio.
Diegito aka. Ucker ma coś w sobie, ale nie w Rebelde XD Dopiero od jakiegoś czasu wygląda dobrze i zaczął mi się naprawdę podobać. Stylizacja na Justina Timberlake dobrze mu robi.
A Miguel to nie mój typ :P
Na resztę nie zwracam większej uwagi :P

ocenił(a) serial na 6
Samanta03

"Co się stało z waszym gustem" mhm..każdemu może sie podobac kto inny ^^
mi na przyklad nie podoba sie Joaquin. Owszem jest ładny, ale taki 'macho' z niego, a takich nie lubie xD wiec ja moge powiedziexc to samo co Ty ..:D

ocenił(a) serial na 10
Ayashi_2

Oczywiscie ze Diegoo^^!! No a potem Miguel :))

ocenił(a) serial na 10
dulce_rbd

Miguel jest najładniejszy i Giovanni:)))))

paaaulinka

Mi sie najbardziej podoba Miguel <mniam> ale Diego tez jest słodki :)

oOoOoOo_rbd

Mi sie podoba Diego potem Miguel ( ale w krotkich włosach :) Nom Thomasem tez nie pogardze :P

paaaulinka

Miguel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

agagus1992

Miguel ;)

ocenił(a) serial na 9
paaaulinka

1. Miguel
:) hmmm a potem to Diego i Teo(ale po przemianie)-oczywiste pozdro:D

KamisiaRBD

1.MIGUEL xDxDxD
2.Thomas ;)
3.Diego ;p
4.Giovani jest ez fajny momentami heh ;)
5.niezly tez jest Facundo xD

martuska358

Całkowicie się z Tobą zgadzam! Cała piątka uporządkowana w fantastycznej kolejności! :P
Ale Miguel jest niezastąpiony! :)

ocenił(a) serial na 10
paaaulinka

1 Miguel :***
2 Diego tez jest sweet :)))

paaaulinka

diego <33
santos
no i moze jeszcze migel

ocenił(a) serial na 10
paaaulinka

Tomas i Diego dla mnie najprzystojniejsi w filmie

ocenił(a) serial na 6
dorota6

Jak dla mnie to oni wszyscy są śliczni xD heh Alenajśliczniejszy to jest Gaston xD hehe Oczywiście żartuję ;) Miguel, Diegito <3 i trochę Tomas, ale w tych krótszych włosach, bo jak ma takie długie loczki to jakoś dziwnie wygląda xD

ocenił(a) serial na 10
paaaulinka

Dla Mnie to też wszyscy są przystojni,ale najbardziej to podoba Mi sie czterech:Diego,Miguel,Teo(po przemianie:P) i Santos

ocenił(a) serial na 6
mejaczek

Tomas rzeczywiscie dziwnie troche wyglada w tych dluzszych lokach. Taka szopa mu stoi ^^

Ayashi_2

mi sie najbardziej podobają diego,santos i miguel

ocenił(a) serial na 10
paaaulinka

Poncho, Ucker ;))
Santos

i... Reverte (ojciec Rob.)
^^

ocenił(a) serial na 10
AduuuuL

Diego i Santos. Chociaż Miguel też może być

ocenił(a) serial na 9
paaaulinka

No oczywiście, że Miguela:) czyli Poncho. On jest naj naj naj....

paaaulinka

Diego

Jest dokładnie taki jaki powinien być
facet idealny

Ładnie zbudowany- szczupły, ale nie za patykwoaty ani zbyt umięśniony (jak np. Joaquin). Widać że trochę ćwiczy, ale nie przesadnie:)
Kondycję ma w sam raz!


Do tego ładny, taki delikatny typ, ale w porównaniu z charakterkiem ciekawie i nieco kontrastowo się ta jego uroda prezentuje.

Ale bardziej podoba mi się we fryzurze, jaką miał na początku filmu. Potem, z krótkimi włosami i bródką wyglądał poważniej i mniej mexykańsko a bardziej europejsko... I przeciętnie

Dłuższe, nieco podkręcone włosy i jeszcze tak ładnie przylizane do tyłu kojarzyły mi go trochę z hiszpańskim torreadorem:P

I to było bardziej sexy;)

Tak po za nim to widziałam jeszcze jedno ładne ciacho. To chyba ten facet Lupity z 2 temporady. Nie jestem pewna bo widziałam go tylko na teledysku do jakiejś piosenki i (nie pamiętam tytułyu, ale jechali tam w autobusie), ale od razu rzucił mi się w oczy. To był taki brunet, włosy ciut dłóższe, chyba lekko kręcone i wydaje mi się, że miał okulary... Odwracał się w stronę Lupity i coś do niej gadał i się tak ładnie uśmiechał, więc domyślam się, że to ten sławny Santos jest:)

Po za tym Thomas jest nawet ładniutki- ma fajne kręcone włoski. Alre trochę za niski:P

Miguel jest przystojny ale w ogóle nie w moim typie

Joaquin wygląda jak połączenie Kena z mięśniakim i mnie od niego odpycha... Co te baby z Elite Way w nim widzą??

ocenił(a) serial na 10
mister_Y

Mnie najbardziej podoba sie Santos,a potem Miguel,i Tomas.
Tu znajdziecie fotkę Santosa(przed ostatnie zdjęcie)tu wygląda trochę inaczej niż w serialu.W serialu wygląda BOSKO!mniam

http://www.teleman.pl/forum/t-141-fotogaleria.html?page=7

mister_Y

sexopatka - Zapewne widziałaś teledysk do Besame Sin Miedo. To akurat nie był Santos, tylko zwykły statysta. Teledysk został nagrany w Rumuni, rok po zakończeniu Rebelde, więc aktorzy z serialu nie mieli czego szukać w teledyskach RBD.

A co do Christophera, to on ogólnie nie ma typowej latynoskiej urody. W końcu jego mama jest Szwedką, więc ma korzenie europejskie.

ocenił(a) serial na 10
mister_Y

Kobieto czytasz mi w myślach!!! :)

Wg mnie Diego jest the best. najbardziej podoba mi się w tym nażelowanych włosach(takich jak ma teraz).w pierwszych odcinkach wyglądał jak dzieciaczek(co nadrabiał zachowaniem) i niezbyt to lubiłam.
Ogólnie Diego jest cudowny!!

2. Santos. też liiindo
3 Teo po przemianie. na równi z Miguelem.
I zgadzam sie co do Joaquina. nic w nim pięknego(od razu przypomniało mi się jak Rob i Mia zrobiły z niego geja. hhhhaaaaaaaaaaaaaaahhaaaa!!!)

ocenił(a) serial na 10
kate_1555

moje wypociny to odpowiedź na post Sexopatki. tak w nawiasie: czemu sexopatka....? :p

ocenił(a) serial na 6
kate_1555

Zgadzam się z wami xD Diego ma w sobie to coś xD Co do Santosa to też jest ładny xD Jego fotki są sweet ^^ Aż się zakochałam xd hehe Ale Miguel też jest ciacho xD

ocenił(a) serial na 6
pietrusia

Diego nie jest jakis superprzystojny, ale własnie ma to cos w sobie co przyciaga :P i ma ładne oczy ^^
Sansots mi sie raczej nie podoba. ;p
Miguel jest przystojny , ma taka typowa hiszpanska urodę xD
Ale ja i tak najbardziewj lubie Chritiana [Giovanniego] on jest najlepszy :P jego akcje <hahaha>

ocenił(a) serial na 6
Ayashi_2

Giovanni jest prze śmieszny xD Jak na niego patrzę to od razu mi się humor poprawia xD On ma taki rozbrajający uśmiech ^^

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones