PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=681987}

Zemsta

İntikam
7,4 120
ocen
7,4 10 1 120
Zemsta
powrót do forum serialu Zemsta

Obejrzalam 1 odcinek i mam mieszane uczucia... Bardzo lubie tureckie seriale, podobal mi Ezel, Grzech Fatmagul, Wspaniale stulecie i kilka innych ale cos mi sie zdaje, ze do Intikam nie zapalam uczuciem :/ .
Gdybym nie widziala Revenge pewnie nie do konca orientowalabym sie o co chodzi. Glowna bohaterka totalnie mi sie nie podoba. Nie skreslam serialu- to dopiero 1 odcinek i moze po 2 zmienie zdanie, lecz moje do niego nastawienie sie zmienilo na gorsze.

bulbax

To akurat jest turecki remake amerykańskiego "Revenge"... i Amerykański jest znacznie lepszy, fabularnie identyczny ale tam... w praktyce wyszło wszystko lepiej

ocenił(a) serial na 8
Amzai

Wszystko jest ok ale aktorzy grający Jacka i Daniela są za starzy do tych ról. Jack jest przyjacielem z dzieciństwa Amandy , z kolei Daniel powinien być w podobnym wieku do niej. Patrząc na to że oboje byli dziećmi, kiedy ich rodzice mieli ze sobą romans.

Amzai

To aż jestem ciekaw oryginału :) .

bulbax

Ja nie oglądałam Revenge a nie mam problemów z ogarnięciem akcji. Revenge nie oglądałam głównie dlatego, że odepchnęła mnie główna bohaterka - właściwie jej pospolita uroda. Za to Beren Saat bardzo mi się podoba, więc oglądam Intikam. Może kiedyś skuszę się na wersję USA, choć większość ich seriali mnie ostatnio bardzo nudziło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones