PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=346133}

The Familiar of Zero

Zero no Tsukaima
7,2 2 840
ocen
7,2 10 1 2840
Zero no Tsukaima
powrót do forum serialu Zero no Tsukaima

Magia, miłość, zklęcia, zło, zwykły chłopak, który nagle zostaje obdarzony niezwykłymi umiejętnościami. Sądzicie, że to już było i nie da się stworzyć nic więcej na ten temat?? Jak tak, to obejrzyjcie Zero no Tsukaima! Za kazdym ep anime dostarcza mi niebywale duzo pozytywnej energii (no może przesadzam). Dla mnie bomba, nie moge się doczekac na kolejny odcinek. Szkoda że w planach jest ich tylko 14. Ale nie wierzę, ze nie powstaną OVA i specjale. Polecam każdemu, może naprawdę ukrócic doła ;]

Koni_van_Case

Ja także bardzo polubiłem to anime.
Jeżeli komuś podobali się Slayers, to Zero no Tsukaima jest pozycją obowiązkową (może nie są to identyczne tytuły.. ale identycznie potrafią poprawić samopoczuice) :D.

Jedyny "mankament" tej serii jest taki, że momentami aż za bardzo przypomina Harrego Pottera (kilka motywów i ogólna koncepcja "szkoły magii" - za to odejmuje jeden punkt) :P. No ale niektórzy mogą to uznać za wielki plus.

Kreska świetna, jakość genialna, fabuła może nie jest najwyższych lotów... ale sprawia, że chcemy zobaczyć "co będzie dalej", a więc wciąga! :D
Stawiam 9/10 za to, że przypomniały mi się stare, dobre czasy spędzone ze Slayersami i za ten specyficzny klimat anime fantasy-komediowego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones