PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=727710}

Zoo

6,4 3 745
ocen
6,4 10 1 3745
Zoo
powrót do forum serialu Zoo

z każdym kolejnym odcinkiem serial traci, glównie przez proste, przewidywalne niczym w akademii policyjnej dialogi, niestety słaba gra aktorska, serial mimo świetnej fabuły, bardzo fajnego tematu z odcinka na odcinek sprawił, że przestaje go oglądać

piotrskowron

no właśnie mam od wczoraj odcinek i już mnie nie ciągnie żeby oglądać , tak jak poprzednie. pierwsze odcinki super, teraz już trochę faktycznie nuży.

ocenił(a) serial na 5
piotrskowron

Pierwsze dwa odcinki - super.
Potem coraz gorzej, marnie aktorsko, ewidentnie po pilocie skończył się hajs na dobre zdjęcia czy efekty specjalne. Jest naiwnie, infantylnie, głupio. Nic się nie klei, logiki jak na lekarstwo.
Szkoda, zmarnowany potencjał.

ocenił(a) serial na 2
piotrskowron

Oj tam, nie ma co narzekać, są w serialu momenty bardzo dobre i nie pozbawione logiki: napisy końcowe.

ocenił(a) serial na 6
czerwona71

Zmarnowany potencjał-zgadzam się.

czerwona71

Ma fajne momenty, tylko tych momentów jest coraz mniej...

piotrskowron

to jest zastanawiające jak wilki spowodowały pożar w więzieniu w trzecim odcinku

rafiq11

Wilki przewróciły więźnia w kuchni on rozlał coś łatwopalnego chyba olej i stąd pożar. Ciekawsze jest to ze w całej placówce policjanci nie mieli broni, nikt nie zamkną korytarzy itp Niestety ten serial się sypie.... szkoda zmarnowanego potencjału

stomil

w sterowni rownież?

rafiq11

szacun, oglądaj film sf i dziw się taki wydarzeniom :D ale juz to że zwierzeta myślą , leniwce wywołuja trzesienie ziemi to cie juz to nie zastanawia, tylko to jak wilki wywołały ogien? ahaaa :D

slipdog

Bo w serialu sci-fi może być nawet bardzo fantastycznie, ale musi być logicznie.
Nikogo nie zdziwią latające i śpiewające psy, ale wszystkich zdenerwuje brak podstawowej logiki.
Ja jeszcze nie oglądałam, ale tak ogólnie rozumiem zarzuty. Też mnie to zawsze denerwuje w filmach, a w ogóle nie drażnią mnie wątki fantastyczne, nawet najbardziej dziwne.

ocenił(a) serial na 6
slipdog

Owszem, z tym leniwcem lub wilkami to przegięcie, ale nie masz racji, że zwierzęta nie myślą. Jeśli masz psa lub kota, to dobrze poobserwuj. Uwierz mi, że te bestie nie tylko myślą, ale potrafią też kombinować i to czasami dużo lepiej niż ludzie. Wśród psów, mistrzami przebiegłości są owczarki niemieckie - a wiem, co piszę, bo miałam w swoim życiu 5 takich psów, więc mogłam obserwować ich kombinacje, by tylko dopiąć swego. Teraz to obserwuję u moich kotek - to są dopiero cwane bestie.
Na podstawie powyższych doświadczeń mogę stwierdzić, że gdyby pewnego dnia scenariusz serialu miałby się zrealizować w realnym życiu, to zwierzęta będą wstanie ustawić nas ludzi do pionu. Oczywiście nie w taki sposób, jak to pokazują w serialu (czyli np wpływanie na pogodę), ale trochę inaczej, bardziej wykorzystując potęgę strachu. Zwłaszcza, że zwierzęta różnych gatunków potrafią ze sobą współpracować (takie rzeczy można bez trudu zaobserwować w przyrodzie). Także, taka apokalipsa jest możliwa, ale nie sądzę, by to było na tak dużą skalę, że człowiek nie miałby z nimi szans, jak w serialu.

xena_4

najpierw mi wskaz gdzie napisałem o tym ze zwierzeta nei mysla. Polecam okulary na przyszłosc albo swoje wywody kierowac do innych osób

ocenił(a) serial na 7
piotrskowron

mówisz że słabe.................nie.................fajne -ludzie oglądają i już mamy 3 sezon :-)

ocenił(a) serial na 10
dariuszrene

<3 chce więcej tego serialu szkoda że umrą :( zwłaszcza miczi i oz
gdzie mogę kupić serial?

ocenił(a) serial na 7
donfael

Polskiej wersji niestety chyba nie ma na DVD/BR :/ znalazłem tylko angielskie wydania

ocenił(a) serial na 10
szyszkowskim

to nic z chęcią i angielskie mogło by być :)

ocenił(a) serial na 8
donfael

Micz przecież nie umarł.Jakby co teraz wszystkie odcinki są na,Netflix ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones