PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=711132}

iZombie

7,4 19 150
ocen
7,4 10 1 19150
6,3 3
oceny krytyków
iZombie
powrót do forum serialu iZombie

Wszystko spoko, serial zabawny i o dziwo wciągający, ale czy tylko ja nie trawię Majora... Nie znoszę do prawie od początku, a w 2 serii to już ledwo go trawiłam.. Pojawił się Drake i wstąpiła we mnie nadzieja, że nie będą ciągnąć więcej tematu wiecznych rozstań i powrotów Liv i Majora, a tu kuźwa Drake,a zabili, choć nie wiem po co, bo to była chyba lubiana przez wszystkich postać.. Wrrrr nie wie, czy chce mi się czekać na 3 sezon....

ocenił(a) serial na 8
Dorisska13

Mnie Major doprowadza do furii i wręcz z utęsknieniem czekałam na kogoś odpowiedniego dla Liv. Najpierw był Lowell, którego osobiście bardzo lubiłam i byłam wkurzona za jego uśmiercenie. Potem pojawił się Drake, jego z kolei wręcz ubóstwiałam i z całego serca im kibicowałam, a tu coś takiego... Dlaczego nie mogli uśmiercić Majora zamiast Drake'a? Jak lubię ten serial to jakoś nie czekam z utęsknieniem na 3 sezon, a jeżeli Liv i Major znowu do siebie wrócą to definitywnie kończę to oglądać.

ocenił(a) serial na 9
Dorisska13

Ja z kolei nie trawiłem go tylko z początku, bo myślałem, że to po prostu klisza super zajefajnego przystojniaka, facet bez żadnej osobowości, który po prostu jest ciachem i tyle, wrzucony na siłę po to, żeby Liv miała do kogo wzdychać i zastanawiałem się, co on w ogóle robi w stałej obsadzie, skoro nic się z nim ciekawego nie dzieje. Ale szybko stał się naprawdę fajny, walczył o te dzieciaki, musiał zmierzyć się z potworną rzeczywistością zjadaczy mózgów a następnie stał się "największym pogromcą zombie". :) Jest z 5 postaci, które podobają mi się bardziej od niego, ale jego też lubię. A jeśli chodzi o wątki romantyczne, to jakoś niespecjalnie mnie obchodzą i nie zwracam na nie większej uwagi, może dlatego Major mnie nie irytuje. A Drake też fajny koleś, fakt. :)

ocenił(a) serial na 9
Dorisska13

Tez nie trawie Majora, pod tym wzgledem przypomina mi troche Logana z Dark Angel- obaj zbedni. Drake byl spoko ale bardziej mi odpowiadal tez pierwszy zombie koles z ktorym sie umawiala Liv- jak mu bylo, taki brunet, muzyk z akcentem.

ocenił(a) serial na 8
keteek

a JA LUBIĘ MAJORA BĘDZIE W KRAKOWIE XD :) W TYM ROKU

ocenił(a) serial na 9
Tomasz_KOT

w krakowie, a po co?

keteek

a ja Logana nawet lubiłam :) a tu wole wszystkich facetów od Majora.. nie wiem jak wytrzymam kolejny sezon z nim :)

ocenił(a) serial na 9
Dorisska13

Ja go tam lubię. No i jest strasznie przystojny ;) Chyba tylko większym seksiakiem był 1 zombi chłopak Liv (nie pamiętam imienia)

ocenił(a) serial na 8
Daroo_3

Mnie też irytuje major.wolalam tego muzyka lowella. Ale nie widziałam chemii między nim a liv sam przyznał że na pewno na nia by nie spojrzał gdyby zombie nie byli. Trochę bolesne dla liv na jej miejscu kopnelabym go w d...ale w drugim sezonie wkurzal mnie major.szczegolnie po tym jak się dowiedział prawdy o liv. Najpierw mu przeszkadzało kim jest. A później niby chciał z nią byc..nie był zdecydowany co do niej.draznil mnie ten watek. Do trzeciego sezonu jeszcze nie doszlam.i mam nadzieję że zmieni się to w trzecim sezonie między liv a majorem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones