SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

iZombie

2015 - 2019
42 min.
7,4 18 760
ocen
7,4 10 1 18760
8 376
chce zobaczyć
Młoda studentka i zarazem zombie podejmuje pracę w biurze koronera, aby mieć stały dostęp do pożywienia. Więcej Mniej
iZombie zobacz gdzie obejrzeć online

twórcy

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Olivia "Liv" Moore (Rose McIver) była niegdyś zdyscyplinowaną studentką medycyny osiągającą sukcesy. Jej życie wywraca się do góry nogami, kiedy w trakcie imprezy przemienia się w zombie i zaczyna karmić się ludźmi. Mimo iż dziewczyna jest martwa, stara się wyglądać i zachowywać jak człowiek. Nie jest to jednak proste, gdyż skóraOlivia "Liv" Moore (Rose McIver) była niegdyś zdyscyplinowaną studentką medycyny osiągającą sukcesy. Jej życie wywraca się do góry nogami, kiedy w trakcie imprezy przemienia się w zombie i zaczyna karmić się ludźmi. Mimo iż dziewczyna jest martwa, stara się wyglądać i zachowywać jak człowiek. Nie jest to jednak proste, gdyż skóra dziewczyny jest kompletnie blada, a włosy niemal siwe. Przeobrażenie Liv jest kłopotliwe dla jej matki, narzeczonego oraz najlepszego przyjaciela. Aby zaspakajać głód, a przy tym nie zabijać niewinnych, Liv podejmuje pracę w biurze koronera, gdzie ma stały dostęp do pożywienia. Tajemnica dziewczyny wychodzi na jaw, gdy jej szef -  Dr Ravi Chakrabarti (Rahul Kohli) przyłapuje ją na jedzeniu mózgów nieznanych ofiar, znajdujących się w kostnicy. Wkrótce potem Liv odkrywa, że po zjedzeniu mózgu zyskuje wspomnienia danej ofiary, dzięki czemu widzi napastnika i scenę jej śmierci. Od tej chwili Liv pracuje dla detektywów, aby rozwiązywać skomplikowane zagadki kryminalne.

na podstawie
Mike Allred (komiks) /
studio
DC Comics / Rob Thomas Productions / Vertigo Productions / Więcej...
tytuł oryg.
iZombie
inne tytuły
Początkowo w roli Peyton była obsadzona Alexandra Krosney.
Zdjęcia do serialu były kręcone w Vancouver, North Vancouver i Coquitlam (Kanada).
Od pewnego czasu roi się od produkcji, które przeobrażają bestie w istoty rozumne, potrafiące opanować swoje pragnienie mordu i próbujące żyć w spokoju. Tak oto powstał "Zmierzch" z wampirami-wegetarianami, czy "Teen Wolf: Nastoletni wilkołak" z przesympatycznym wilczkiem w roli głównej. Nikt jednak nie zdecydował się "oswoić" żywych trupów, aż do 2014 roku, gdy Diane Ruggiero ("Veronica Mars") i  Rob Thomas ("90210") postanowili zmienić wizerunek umarlaków. więcej
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych