Życie bez wstydu

2013 45 min.
5,2 389
ocen
5,2 10 389
8
chce zobaczyć
{"type":"film","id":772979,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/tvshow/%C5%BBycie+bez+wstydu-2013-772979/tv","text":"W TV"}]}

Mężczyzna ze zdeformowaną twarzą, kobieta owłosiona na całym ciele, czternastolatek nazywany "mutantem". Ludzie z bliznami, znamionami, deformacjami. Jak żyją? Co czują? Jakie mają historie? Jedno na pewno ich łączy. Wszyscy marzą o normalności. Czy lekarze z Kliniki Ambroziak Estederm będą w stanie podarować im "Życie bez wstydu"?

Wytykani palcami, obmawiani, wyszydzani. Na ulicy słyszą: "odmieniec", "dziwoląg", "potwór", "brzydal", "kosmita". Ludzie, którzy przez defekty fizyczne mają problemy z ułożeniem sobie życia prywatnego i zawodowego. Ich ciała zostały okaleczone lub zmieniły się przez chorobę. Cierpią i czują się gorsi. Boją się wyjść z domu. To czego pragną najbardziej, to niczym się nie wyróżniać i wtopić się w tłum.

Mateusz miał raka policzka. Wygrał z chorobą, ale została mu zdeformowana twarz i zepsute zęby. Trzydziestoletnia Dominika przez dwa dni zużywa jeden antyperspirant. Wszystko przez ogromne fałdy skóry i tłuszczu, które wiszą jej do kolan. Brzuch okropnie się poci, odparza i uniemożliwia poruszanie. Krystyna mówi, że "wygląda jak małpa" i nie czuje się kobietą. Czarne, grube i sztywne włosy porastają prawie całe jej ciało. Maciek nie ma jądra. Bez niego nigdy nie poczuje się pełnowartościowym facetem.

Mateusz, Dominika, Krystyna i Maciek to tylko część bohaterów, którzy dzięki nowemu programowi TVN Style zdecydowali się wyjść z ukrycia i opowiedzieć swoje historie. W walce o zdrowie pomogą im doświadczeni lekarze z Kliniki Ambroziak Estederm. Wytrawni specjaliści użyją wszelkich najnowocześniejszych metod, zabiegów, urządzeń i preparatów.

oficjalny opis prod. telewizyjnej