program

Catfish: The TV Show

2012
1h
6,8 592
oceny
6,8 10 1 592
Ariel Schulman demaskuje internetowych oszustów podszywających się pod tożsamość innych. więcej mniej
Catfish: The TV Show zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

Złoty Popcorn
Program zdobył nagrodę Złoty Popcorn
Sprawdź wszystkie nagrody

Jak pokolenie XXI wieku szuka miłości? Chociaż smsy i serwisy społecznościowe coraz częściej zastępują kontakt twarzą w twarz, istnieją też dobre strony cyfrowej rewolucji. W końcu łatwiej zagadać do kogoś w sieci, nawet jeśli cierpisz na nieuleczalną nieśmiałość albo dzielą was długie kilometry. Problem w tym, że nigdy nie wiesz, czyJak pokolenie XXI wieku szuka miłości? Chociaż smsy i serwisy społecznościowe coraz częściej zastępują kontakt twarzą w twarz, istnieją też dobre strony cyfrowej rewolucji. W końcu łatwiej zagadać do kogoś w sieci, nawet jeśli cierpisz na nieuleczalną nieśmiałość albo dzielą was długie kilometry. Problem w tym, że nigdy nie wiesz, czy wizerunek nowopoznanej laski albo kolesia nie jest... zwykłą ściemą! Jak rozpoznać, że on albo ona nie kłamie? Słówko "catfish" oznacza udawanie w sieci kogoś, kim się nie jest - najczęściej aby rozkochać w sobie drugą osobę. Serial powstał na bazie filmu Henry'ego Joosta i Ariela Schulmana, który przedstawiał fenomen tworzenia właśnie takiej sieciowej relacji. W każdym odcinku Nev Schulman z filmu "Catfish" oraz jego kolega z planu, Max Joseph, pomagają jednej z osób odkryć prawdę na temat wirtualnego partnera lub partnerki. Czy mówili o sobie prawdę? Czy ich uczucie okaże się prawdziwe? Te pytania nie pozostaną bez odpowiedzi. Przedtem jednak uczestników czeka długa droga, podczas której pewne jest tylko jedno: cały wachlarz emocji. Niepewność, obawy, tajemnice, wybaczenie, radość, a czasem odkrywanie szokującej prawdy - zobacz, jak poradzą sobie z tym uczestnicy "Catfish"!

studio
Catfish Picture Company / Relativity Television
tytuł oryg.
Catfish: The TV Show
inne tytuły
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Nie jest aż tak źle ;)

ocenił(a) program na 5

Pomimo nacechowania lewoskrętną propagandą serial pozostaje zadziwiająco zabawiający.


Format programu posiada kilka aspektów uwłaczających inteligencji - jak sztuczne rozciągnięcie długości odcinka poprzez przypomnienia wydarzeń przed- i poreklamowych, prawie niewiarygodna naiwność bohaterów odcinka oraz...

Opis

ocenił(a) program na 3

Program, w którym Nev Schulman z filmu 'Catfish' oraz jego kolega, Max Joseph, pomagają jednej z osób odkryć prawdę na temat, partnera lub partnerki poznanych przez internet. Prowadzący sprawdzają, czy faceci i dziewczyny mówili o sobie prawdę.