Program

Dance Moms

2011
42 min.
6,8 233
oceny
6,8 10 1 233
56
chce zobaczyć
Wczesne treningi dzieci, kariery taneczne oraz w show biznesie pod okiem Abby Lee Miller, a także ich interakcje z własnymi, czasem kłótliwymi mamami. Więcej Mniej
Dance Moms zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Program opowiada o słynnej szkole tańca Abby Lee Dance Company z Filadelfii prowadzonej przez charyzmatyczną Abby Lee Miller. "Dance Moms" to propozycja dla miłośników koków, cekinów i bezczelnych kobiet. Program pokazuje pierwsze kroki dzieci, które chcą zostać gwiazdami, ale jego prawdziwymi bohaterkami są ich mamy, które nie opuszcząProgram opowiada o słynnej szkole tańca Abby Lee Dance Company z Filadelfii prowadzonej przez charyzmatyczną Abby Lee Miller. "Dance Moms" to propozycja dla miłośników koków, cekinów i bezczelnych kobiet. Program pokazuje pierwsze kroki dzieci, które chcą zostać gwiazdami, ale jego prawdziwymi bohaterkami są ich mamy, które nie opuszczą żadnej próby ani występu i są gotowe na wszystko. Widzów czeka dużo tańca i afer. Dziewczynki są coraz bliżej mistrzostw kraju, mimo zakulisowych kłótni między mamami. Powinniśmy poprosić, żeby się uspokoiły, ale wtedy spektakl nie byłby aż tak ciekawy. Dziewczynki mają niewiele lat, ale są poważne, skupione i zdeterminowane. Dzięki mamom wiedzą, że talent jest istotny, lecz niewystarczający do osiągnięcia sukcesu. W studiu Abby panuje atmosfera rywalizacji - mamy wiedzą, z kim się zaprzyjaźniać, a z kim walczyć. Widać, że zrobią wszystko, żeby ich córeczki osiągnęły sukces. Tancerki walczą o miejsca na szczycie piramidy Abby. Abby prezentuje ją pod koniec każdego odcinka, żeby pokazać, które dziewczynki się spisały, a które muszą się podciągnąć, jeśli marzą o sukcesie. Wpływ na pozycję tancerek często mają relacje Abby z ich matkami. Jeśli twoja córka ma być na szczycie, musisz się dogadać z Abby.

studio
Collins Avenue Productions
tytuł oryg.
Dance Moms
inne tytuły
Zdjęcia do programu były kręcone w Orlando (Floryda, USA), Providence (Rhode Island, USA), Penn Hills (Pensylwania, USA), Maple Grove (Minnesota, USA), Canton (Ohio, USA), Las Vegas (Nevada, USA) i Los Angeles (Kalifornia, USA).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych