Program tv

2011 42 min.
6,8 202
oceny
6,8 10 202
46
chce zobaczyć
{"id":"769292","linkUrl":"/tvshow/Dance+Moms-2011-769292","alt":"Dance Moms","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/92/92/769292/7747503.2.jpg"}
Wczesne treningi dzieci, kariery taneczne oraz w show biznesie pod okiem Abby Lee Miller, a także ich interakcje z własnymi, czasem kłótliwymi mamami.
6 5 4 3 2 1 ...
{"seasons":[6,5,4,3,2,1]}
171
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}

Program opowiada o słynnej szkole tańca Abby Lee Dance Company z Filadelfii prowadzonej przez charyzmatyczną Abby Lee Miller. "Dance Moms" to propozycja dla miłośników koków, cekinów i bezczelnych kobiet. Program pokazuje pierwsze kroki dzieci, które chcą zostać gwiazdami, ale jego prawdziwymi bohaterkami są ich mamy, które nie opuszcząProgram opowiada o słynnej szkole tańca Abby Lee Dance Company z Filadelfii prowadzonej przez charyzmatyczną Abby Lee Miller. "Dance Moms" to propozycja dla miłośników koków, cekinów i bezczelnych kobiet. Program pokazuje pierwsze kroki dzieci, które chcą zostać gwiazdami, ale jego prawdziwymi bohaterkami są ich mamy, które nie opuszczą żadnej próby ani występu i są gotowe na wszystko. Widzów czeka dużo tańca i afer. Dziewczynki są coraz bliżej mistrzostw kraju, mimo zakulisowych kłótni między mamami. Powinniśmy poprosić, żeby się uspokoiły, ale wtedy spektakl nie byłby aż tak ciekawy. Dziewczynki mają niewiele lat, ale są poważne, skupione i zdeterminowane. Dzięki mamom wiedzą, że talent jest istotny, lecz niewystarczający do osiągnięcia sukcesu. W studiu Abby panuje atmosfera rywalizacji - mamy wiedzą, z kim się zaprzyjaźniać, a z kim walczyć. Widać, że zrobią wszystko, żeby ich córeczki osiągnęły sukces. Tancerki walczą o miejsca na szczycie piramidy Abby. Abby prezentuje ją pod koniec każdego odcinka, żeby pokazać, które dziewczynki się spisały, a które muszą się podciągnąć, jeśli marzą o sukcesie. Wpływ na pozycję tancerek często mają relacje Abby z ich matkami. Jeśli twoja córka ma być na szczycie, musisz się dogadać z Abby.

studio
Collins Avenue Productions
data produkcji
2011
tytuł oryg.
Dance Moms
inne tytuły
Zdjęcia do programu były kręcone w Orlando (Floryda, USA), Providence (Rhode Island, USA), Penn Hills (Pensylwania, USA), Maple Grove (Minnesota, USA), Canton (Ohio, USA), Las Vegas (Nevada, USA) i Los Angeles (Kalifornia, USA).
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Gdzie mogę obejrzeć?

  Mrsfranco

  jw.

 • Piramida

  Alicja94 ocenił(a) program na 9

  "Tancerki walczą o miejsca na szczycie piramidy Abby. Abby prezentuje ją pod koniec każdego odcinka, żeby pokazać, które dziewczynki się spisały, a które muszą się podciągnąć, jeśli marzą o sukcesie" Ktoś tu chyba nie oglądał programu :p Piramida była zawsze na początku każdego odcinka, a nie na koniec.

  • Polski tytuł "Taniec, marzenie mojej mamy"

   maz9

   Poprawcie, bo nie można znaleźć w bazie

   • Jaki głupi opis

    pawel_nowakk ocenił(a) program na 10

    Jakby tylko na temat I sezonu.