PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=770796}
4,4 1 392
oceny
4,4 10 1 1392
Dzień Dobry TVN
powrót do forum programu Dzień Dobry TVN

Bardzo fajny program oglądam codziennie oczywiście są czasami słabe tematy przynajmniej lepszy od PNŚ.Z Prokopem są fajne odcinki

ocenił(a) program na 1
Ruben_fw

Wszystko okej, tylko co taka pozycja robi w bazie FW ?

chemas

Nie do mnie to pytanie .Pozdrawiam

ocenił(a) program na 1
Ruben_fw

Nie, nie, pewnie, że do ciebie, sorki, jak o tak odebrałeś, również pozdrawiam

chemas

Z jednej strony na Fw bez sensu z drugiej można wyraździ swoją opinię o programach tv (talk show).

ocenił(a) program na 1
Ruben_fw

Nie no zgadza się, ok. A tak swoją drogą takiego Pytania na śniadanie nie ma

chemas

Może trzeba zgłosić do jakiegoś werfikatora.

ocenił(a) program na 1
Ruben_fw

Zdaje się, że jak na razie są przede wszystkim zainteresowani programami TVN :)

chemas

Szczerze mam to w 4 literach i tak ddtvn rządzi .

ocenił(a) program na 1
Ruben_fw

Szczerze, ja też

chemas

Po prostu w Ddtvn są ciekawsze tematy a w PNŚ bardzo nudne.

ocenił(a) program na 1
Ruben_fw

Rozumiem Ciebie, ja po prostu nie oglądam tego typu programów.

Ruben_fw

Lepiej pomyśl czy nie szkoda czasu. Ja jestem w szoku, ile czasu zabierają tego typu programy, których tematy, to mieszanina na kwadratowa głowę:/ Na pewnego rodzaju niestrawność. A te wszystkie porady, nauki, psychologiczne pogadanki są dobre, by je przerabiać w domu i w szkole. Bo jaki jest efekt. Widzisz efekt pozytywny na ulicach i w szkołach!? Jak widzisz społeczeństwo. Bo ja wokół widzę śmietnik w parkach, na ulicach, chamstwo i pełną swobodę. Niestety. Widzę jak widzę. Nie piszę, żeby zmyślać i być na NIE bez powodu ot tak. Ale ktoś się tym wszystkim zajmuje. Ktoś śmieci, ktoś inny zwyzywa. Byłam w szoku, jak mnie ostatnio telewizja zachęcała reklamówkami do tego typu TV śniadaniowych i trudnych spraw oraz tych prawd życiowych. Obłęd. Na czym bazuje telewizja. Pomijam w ogóle ogląd miasta i tego typu bilbordów wolnostojących czy tych przystankowych z bielizną damską wywaloną mi przed oczy. Dziewczęta paradujące w niemalże haleczkach, pończochach, prawie że rozebrane. Wszystko co było niegdyś w ukryciu, wywalono na wierzch. Rozumiem, że i troszku można. No ale ludzie. Rozbierać co rusz publicznie kobietę, młode dziewczyny i eksponować. To już jest lekka przesada. To się wydaje poza tematem jak gdyby. Ale nie jest tak do końca. Telewizja ukazuje tę swobodę nieraz i tylko patrzeć kiedy przed dzieckiem zasłonić ekran, bo widok nie jest odpowiedni. Jakieś wstawki czasem... migawki. Ale to wszystko gdzieś się pojawia i się nadaje tylko do wyłączenia odbiornika i cześć.
Polecam szczerze kuchnię +
Cudo program. Rewelacja. Przyjemność dla oka. Przyjemność dla ucha. Gotowanie. Trochę rozrywki. Trochę plenerów i poznawanie świata... kultur przeróżnych. Nie wyskakuje nic, niczym królik z kapelusza, na co patrzeć nie można. A przygotowywanie czasem stricte potraw od A-Z, to swoją drogą wpisane jest już w charakter konkretnego programu.
Ogólnie jednak, i wracając do tematu, znacznie lepięj czyta mi się książkę w tle z kuchnią + czy gotuje czy robi cokolwiek, niż z takim programem co chwila z nowinką - a to miłą, za chwilę tragiczną. A to chwila z psychologiem, a chwilę później chwilka z panią od strojów kąpielowych i prezentacją ich w telewizji... czy innych... kreacji. Po co mi to. Po co. Życie jest naprawdę szybsze, niż się niektórym wydaje. Czas poświęcony rodzinie, pracy i własnym przyjemnościom. Nie ma tego, jak jest w kółko śledzenie programów typu: wszystko do gara. Albo nauka młodych przy pomocy TV.

elase

A masz coś innego w tv są GORSZE programy a ja ddtv od początku lubilem lepsze to niż Ikryta prawda albo Dlaczego ja .

Ruben_fw

Do czegoś dobrego się trzeba niestety dokopać. Ale ja ogólnie jestem zmęczona TV. Bo męczy mnie hałas. A telewizja, to dla mnie już tylko zbiór głośnych migawek, dziwacznych komentarzy, oraz tych mało profesjonalnych zachowań. Kultury ogólnie mi brak. Widzę zresztą ludzi wokół i obseruję ich zachowanie. Unc Unc mnie wszędzie męczy i niepotrzebny gwar. Zamieszanie. Ogólnie spokoju ludziom brak. Mają za dużo tych wszystkich atrakcji skumulowanych w sobie.
Nie oglądam TV. Jedynie ten program kulinarny...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones