Program tv

2004-2005 25 min.
6,4 258
ocen społeczności
6,4 10 1 258
31
chce zobaczyć
"Misja Martyna" to propozycja dla ciekawych świata, miłośników podróży i pasjonatów przygód. Dla wszystkich tych, którzy... więcej

Ten program tv nie ma jeszcze zarysu fabuły.
{"seasons":[2,1]}
22
gatunek
produkcja

"Misja Martyna" to propozycja dla ciekawych świata, miłośników podróży i pasjonatów przygód. Dla wszystkich tych, którzy zrezygnują z luksusowych hoteli i komfortowych środków lokomocji, aby dotrzeć do najodleglejszych, rzadko odwiedzanych przez turystów zakątków świata. Ich przewodnikiem, a także głównym bohaterem programu jest Martyna"Misja Martyna" to propozycja dla ciekawych świata, miłośników podróży i pasjonatów przygód. Dla wszystkich tych, którzy zrezygnują z luksusowych hoteli i komfortowych środków lokomocji, aby dotrzeć do najodleglejszych, rzadko odwiedzanych przez turystów zakątków świata. Ich przewodnikiem, a także głównym bohaterem programu jest Martyna Wojciechowska. Martyna odwiedzi 5 kontynentów, przejedzie dziesiątki tysięcy kilometrów i będzie musiała porozumieć się w... 13 językach. Na trasie jej wędrówki znajdą się, między innymi: Grenlandia, Etiopia, Indonezja, Ekwador, Polinezja Francuska.

inne tytuły

forum programu Misja Martyna

Na razie nikt nie dodał wątku na forum tego programu.
Spróbuj swoich sił i podziel się opinią.
Możesz być pierwszy!

Dodaj wątek na forum
Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.